Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowe Rabaty Martek

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowe Rabaty Martek

Matka 21:11, 14 lip 2013


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Martuśka, cześć
____________________
U Matki
rozajerycha 22:07, 14 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Bogda napisał(a)
Martuśka, cześć

Cześć Bogna ściskam mocno
Zaraz zajrzę w twe hektary
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Elfik 22:16, 14 lip 2013


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Martusiu Kochana, trochę mi się zgubiłaś, ale Bogu dzięki jesteś. To prawda (kajam się), że nie jestem na bieżąco, ale bywałam u Ciebie parokrotnie i wycofywałam się rakiem, bo nie mogłam się zorientować, co się stało. Sklonowałaś się, czy ktoś się pod Ciebie podszywa? Zresztą niewiele miałam Ci do powiedzenia, bo nie mam się czym chwalić . O tej porze cynie na ogół już buchały kwiatami, tymczasem moje olbrzymy dopiero idą w górę i zawiązują łebki, a Martkowe wreeeszcie pokazały kolory i zaczynają się rozkrzewiać. Natomiast na inne kwiaty nie mogę narzekać, dostały w tym roku taką ilość picia, poza tym zaczęłam stosować Rosahumus - że nareszcie nic nie usycha, najwyżej przekwita. Jest więc tak, jak Pan Bóg przykazał. Zaraz to wszystko pokażę u siebie, bo niestety, nie znalazłaś tego, czego szukałaś z sentymentu...
Dla Ciebie na nową drogę wątkową:



Padam Matce w ramiona...!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
rozajerycha 22:27, 14 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Elfik napisał(a)
Martusiu Kochana, trochę mi się zgubiłaś, ale Bogu dzięki jesteś. To prawda (kajam się), że nie jestem na bieżąco, ale bywałam u Ciebie parokrotnie i wycofywałam się rakiem, bo nie mogłam się zorientować, co się stało. Sklonowałaś się, czy ktoś się pod Ciebie podszywa? Zresztą niewiele miałam Ci do powiedzenia, bo nie mam się czym chwalić . O tej porze cynie na ogół już buchały kwiatami, tymczasem moje olbrzymy dopiero idą w górę i zawiązują łebki, a Martkowe wreeeszcie pokazały kolory i zaczynają się rozkrzewiać. Natomiast na inne kwiaty nie mogę narzekać, dostały w tym roku taką ilość picia, poza tym zaczęłam stosować Rosahumus - że nareszcie nic nie usycha, najwyżej przekwita. Jest więc tak, jak Pan Bóg przykazał. Zaraz to wszystko pokażę u siebie, bo niestety, nie znalazłaś tego, czego szukałaś z sentymentu...
Dla Ciebie na nową drogę wątkową:



Padam Matce w ramiona...!


No i sprowokowałam kruszynkę do odwiedzin ... Bardzo się cieszę,że Cię widzę Elfiku Córciu moja ))))))
Piękny bukiet kwiatów na początek dziękuję serdecznie
Idę zajrzę czy coś wrzuciłaś .
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
Gabriela 22:28, 14 lip 2013


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Brakowało tu Twoich rabatek z jednorocznymi i nie tylko, ale jak widzę będzie kontynuacja.
Czyżby całkiem nowy ogród się szykował?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
marzena 23:47, 15 lip 2013


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
miło Marta, że założyłaś nowy wątek, pozdrawiam serdecznie
____________________
marzena O....!
rozajerycha 23:48, 15 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
Gabriela napisał(a)
Brakowało tu Twoich rabatek z jednorocznymi i nie tylko, ale jak widzę będzie kontynuacja.
Czyżby całkiem nowy ogród się szykował?


Gabrielo czas pokarze,jak nie będzie coś na parapecie ))))))
Bardzo się cieszę ,że trafiłaś serdecznie pozdrawiam
martek
____________________
Kolorowe Rabaty Martek
rozajerycha 23:54, 15 lip 2013

Dołączył: 01 cze 2013
Posty: 1489
marzena napisał(a)
miło Marta, że założyłaś nowy wątek, pozdrawiam serdecznie


Marzenko jaki miły dla oka obrazek ,dziękuję .
Nie było wyjścia ,ale rabat nie ma,nie będę usuwać wątku bo tam został sentyment i wspomnienia.

Ściskam mocno

____________________
Kolorowe Rabaty Martek
jotka 05:46, 16 lip 2013


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Marto, znalazłam Twój nowy adres
Życzę, aby te doniczki były zaczątkiem nowego ogrodu
A wtedy założysz wątek: "Zaczęło się od doniczki ...

pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
Tess 19:47, 16 lip 2013


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Marto, cieszę się, że znowu jesteś
Buziam mocno i kwiatek zostawiam.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies