Gdzie jesteś » Forum » Powitania » nadeszła odwaga by się przywitać :)

Pokaż wątki Pokaż posty

nadeszła odwaga by się przywitać :)

aleksandra_g 15:23, 16 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
Witam wszystkich.
Jesienią zeszłego roku zaczeła się moja przygoda z ogrodem. Wprowadziliśmy się do domu na obrzeżach miasta i teraz po zakończeniu prac głownych pozastało nam dostosować się do warunków i działać. Dużo czytałam, myślę, że sporo się nauczyłam i mniej więcej wiem co chcę z akcentem na mniej W zasadzie to bardziej wiem czego nie chcę niż co chcę mieć w ogrodzie ale mam nadzieję, że niebawem moja wizja się wyklaruje i z czasem pozostaną tylko małe przeróbki na które nacisk będzie kładła natura a nie moja zmienność. Chwalić się narazie za bardzo nie mam czym dlatego w poszczególnych wątkach męczyć was będę z prośbą o pomóc rośliną które mnie niepokoją. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i korzystając z okazji gratuluję wszystkim! pięknych ogrodów bo dopiero teraz wiem ile w to trzeba włożyć pracy, wiem również, że od gratulacji większą wartość ma satysfakcja i tego właśnie pozwolę życzyć również sobie
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 10:23, 23 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736


fachowe oko widzi pewnie potencjał tego miejsca a ja zastanawiam sie jak tego nie popsuć
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Nati 22:13, 30 lip 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
witam, pięknie się zaczyna, działaj i wrzucaj fotki pewnie będzie pięknie...już jest!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies