Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

AgnieszkaW 22:48, 11 mar 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Małgosiu, kulki pięknie przycięte, a śmiech Kondzia to jego cecha charakterystyczna na Ogrodowisku, on już tak ma...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
MalgosiaR 22:53, 11 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Dzięki Aga, mam zamiar jutro lub w czwartek ciąć kulasy bukszpanowe. Piękny zapach się wydobywał podczas cięcia kuli z tuji, sama przyjemność . A to wspaniale że Kondzio taki pogodny facet, aż się uśmiech na twarzy pojawia jak czytam hihi
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Keri 12:28, 13 mar 2014


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Witaj Małgosiu, to udało Ci się kupić taniej niż w zeszłym roku, bo były po 50zł o ile dobrze pamiętam, bo sama kupowałam, ale w tym roku pewnie już nie opłaca się jechać bo te najładniejsze kupiłaś )))
Bardzo ciekawie się u Ciebie zapowiada, będę wpadać
ps. Konrad się zawsze podśmiechuje, musisz do tego przywyknąć )))
pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Zielona przystań
MalgosiaR 17:56, 13 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Keri to tym bardziej jestem dumna z moich zakupów , byłam we wtorek i wtedy jeszcze trochę ich zostało. Najlepiej zadzwonić i zapytać czy i kiedy będzie nowa dostawa, za taką cenę trzeba brać zwłaszcza takie ładne.

Zapraszam Cię bardzo, bardzo serdecznie, zaglądaj kiedy będziesz mieć ochotę.
Przede mną jeszcze ogrom pracy, teraz działam, malucha do wózka i jak śpi to mogę coś zrobić

śmiech to zdrowie

P.S. widzę że z Krakowa jesteś, bliziutko, zapraszam
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Ewa4 19:33, 13 mar 2014


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Małgosiu wpadłam nadrobić zaległości i podoba mi się rabata z tujkami na pniu pewnie gdzieś na moich 30 ar.ją wcisnę hehe.Super Ci to wychodzi a młody daje Ci pracować w ogrodzie czy nie bardzo bo rozumiem ,że przy tak ładnej pogodzie coś już działasz?Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
MalgosiaR 20:06, 13 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witaj Ewcia,

miło mi że mnie czytasz .
Prosze Cie bardzo korzystaj, miały tutaj być cisy na pniu ale nie udało mi sie ich dostac w zeszlym roku a chcialam cos ruszyc do przodu, licze ze dadza rade i beda reprezentacyjne. Wkrotce trawy sie rozrosna i bedzie jeszcze piekniej - na to licze. Jak pisalam wczesniej za kulami planuje jeszcze zywoplocik bukszpanowy zeby zaslonil murek.

Mlody daje pracowac, dzisiaj posadzilam 8 kulasow bukszpanowych, 5 bluszczy i jeszcze przycielam trawy pod tujami wiec jak na 2 miesieczne dziecko jest dobrze .

Dziekuje Ci bardzo za mile slowa, dodaja otuchy, sle buziaki
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Kondzio 20:52, 13 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
MalgosiaR napisał(a)
kula 39zl

A co Ty się tak podśmiechujesz?
ja tak zawsze nie przejmuj sie hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:53, 13 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Małgosiu, kulki pięknie przycięte, a śmiech Kondzia to jego cecha charakterystyczna na Ogrodowisku, on już tak ma...
dziekuje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
abiko 11:24, 14 mar 2014


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Gosia ja bym na te kule ikeowe uważałą, moje np. z ubiegłego roku chorowały.. za to bukszpany wrocławskie cudo.. a tak to kawał ogrodu.. będę zaglądać
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
KonradJot 12:57, 14 mar 2014

Dołączył: 17 paź 2013
Posty: 19
Witam

Małgosiu wszystkich nie wykupiłem kulek buxikowych.
A tak przy okazji co to za namiar na te buxiki wrocławskie, już czytałem u Anny z Łomży o tych udanych zakupach, ale nie bardzo wiem gdzie należy się skierować. Można jakiś namiar?
Pozdrawiam
____________________
Konrad Początki ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies