Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod Malgosi samosi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod Malgosi samosi

MalgosiaR 18:16, 17 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Witaj Natalio,

dziękuję za miłe słowa. Oj miejsca dużo, i sporo też pracy, ale powoli do przodu.Liczę że w tym roku pójdę ostro do pracy.

P.S. Maciek jest słodziakiem do schrupania
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
atena35 23:11, 17 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
MalgosiaR napisał(a)


W takim razie ja też czekam, w razie czego będę Cię męczyć jak nic do mnie nie dotrze


Gosiu nie ma sprawy, jak dotrze do mnie że tną to dam znać i proszę o vice wersa
____________________
Ogród Tosi
MalgosiaR 11:48, 19 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
atena35 napisał(a)


Gosiu nie ma sprawy, jak dotrze do mnie że tną to dam znać i proszę o vice wersa


Jasne Tosiu
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 11:50, 19 mar 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Moje internetowe zakupy



niestety muszą poczekać aż się choroby z domu wyprowadzą i aż pogoda będzie lepsza, dzisiaj pada ;(
Bukszpany na żywopłot za tujami na pniu i bratki mojej małej ogrodniczki.
Zdjęcie z telefonu więc słaba jakość
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 19:29, 27 kwi 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Ciesze sie bo wszystkie drzewa sie przyely, nawet milorzab wypuszcza listki.
Prace ida powoli, bo powoli do przodu ale niesamowicie ciesza.
Zeby nie bylo ze sie lenie, rabata od strony garazu, zwirek do rozsypania, jeszcze przykryc pokrywy studzienek, czekaja na obciecie przez meza, trzmieliny wsadzone, hosty wystawiaja sie powoli z pod kory. W tle domek dla owadow, w dwoch otworach sa juz lokatorzy. W rogu buk wypuscil listki.



trzmieliny czekaja na trawki w nogach i ekran z cisow



trawa rosnie jak szalona zwlaszcza w okolicach oczyszczalni , narazie spore zamieszanie i rozgardiasz, wstawiam zdjecia zeby bylo co porownywac.

____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
atena35 11:38, 28 kwi 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3401
Powoli byle do przodu
____________________
Ogród Tosi
alinak 23:52, 13 maj 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Małgosiu kibicuję ci ,,zwłaszcza że wiem co to mieć dzieci i ogród ...bariery czasem nie do pokonania ...jak wyszło cięcie buksików .?tego nie da się realnie wytłumaczyć ..musisz nauczyć się na własnych błędach ,,,wtedy kulki zrobisz jednym pociągnięciem ...uracz nas fotkami ....
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
06:24, 14 maj 2014
MalgosiaR napisał(a)
Moje internetowe zakupy



niestety muszą poczekać aż się choroby z domu wyprowadzą i aż pogoda będzie lepsza, dzisiaj pada ;(
Bukszpany na żywopłot za tujami na pniu i bratki mojej małej ogrodniczki.
Zdjęcie z telefonu więc słaba jakość


Małgosiu a możesz mi podać namiary gdzie kupowałaś bukszpan???
MalgosiaR 19:47, 14 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
alinak napisał(a)
Małgosiu kibicuję ci ,,zwłaszcza że wiem co to mieć dzieci i ogród ...bariery czasem nie do pokonania ...jak wyszło cięcie buksików .?tego nie da się realnie wytłumaczyć ..musisz nauczyć się na własnych błędach ,,,wtedy kulki zrobisz jednym pociągnięciem ...uracz nas fotkami ....


Hej dziekuje za wsparcie, prace ida jak krew z nosa bo dzieciaki choruja bariery jak piszesz albo klody, Moja taktyka to nie planowac nic z wyprzedezeniem bo wtedy zawsze cos wypadnie. Co nieco do przodu, jak bedzie ladna pogoda zrobie i wstawie fotki.

Co do kulek udało się z małą chodziłyśmy i wymyśliła że kulki muszą iść do fryzjera więc zabawa była po pachy bo miały rozczochrane fryzury

milo ze zagladasz
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
MalgosiaR 21:07, 14 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Kalamandyna napisał(a)


Małgosiu a możesz mi podać namiary gdzie kupowałaś bukszpan???


Szukam i szukam i znaleźć za pierona nie mogę.
Poszperam jeszcze dzisiaj i mam nadzieję że dojdę do jakiś namiarów.
Wydawało mi się że na allegro ale chyba jednak gdzie indziej

Trzymaj kciuki
____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies