Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lawendowa rabata pod sadem a raczej jej brak ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowa rabata pod sadem a raczej jej brak ;)

aleksandra_g 12:43, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
chyba zostanę przy trzmielinie na pniu będzie pasować to innych cytrynowych co się u mnie przewijają, a na róże może jeszcze jakieś miejsce wykombinuję.... będę myśleć intensywnie

u nas w ''ogrodniczych'' oczywiście trzmieliny na pniu nie ma, zamawiał ktoś w necie? do tej pory zamawiałam byliny i trawy a coś na pniu to już chyba ciężej przetransportować kurierem?
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
kachat 13:03, 31 lip 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Tak ci trzmieliny zapakują, że nic im się nie stanie - najwyżej trochę dłuższe pudło będzie. Już takie cuda wianki widziałam, co sprzedawcy wyczyniali byle jak najlepiej zapakować rośliny, że bym się takimi rzeczami jak transport naprawdę najmniej martwiła na twoim miejscu

Kupuj i sadź jak najszybciej, bo jestem ciekawa efektu!
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
aleksandra_g 15:35, 31 lip 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
o jeny jeny! teraz to presję czuję będę jutro szperać i coś zamówię na pewno
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
zaga 19:37, 31 lip 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Spokojnie Tylko wybieraj ładne.
____________________
Agata - Ogród Zagi
aleksandra_g 15:25, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
trzmielin na pniu nie znalazłam a jednak wolałabym je kupić nie online więc czekam na okazję.... posadziłam na razię trochę wszystkiego zobaczę co będzie czuło się najlepiej i po prostu dosadzę większe ilości a resztę przesadzę albo zrezygnuję bo ziemia u nas kiepska.... w każdym bądź razie posadziłam trochę lawendy, trochę kocimiętki, trochę szałwii i trochę perovski w przerwach przywrotnik oskalpowy.... zobaczymy co z tego będzie w przyszłym roku...
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
aleksandra_g 15:26, 06 wrz 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies