Gdzie jesteś » Forum » Wymienię » Winobluszcz pięciolistkowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Winobluszcz pięciolistkowy

kachat 11:03, 06 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Wieloletni okaz winobluszczu usilnie próbuje opanować mi działkę, więc chętnie oddam jego spore kawałki w zamian za inne różne byliny. Kilkanaście metrów chciałabym się pozbyć conajmniej

W zamian przyjmę: zawilca japońskiego/kanadyjskiego, brunnerę, jasnotę, serduszkę, tojad, tiarellę, dąbrówkę, przywrotnik, tawułkę, parzydło leśne, świecznicę, jeżówkę, lilię azjatycką, paproć narecznicę, kokoryczkę. Wymiana możliwa w WARSZAWIE.

Wymiana:
- ok. 2 metry winobluszczu za 1 dowolną bylinę z tych co mi potrzeba
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
aksamitka 22:56, 22 sie 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
Witam.

Chciałabym winobluszcz trójklapowy, ale i pięciolistkowy też jest ładny (także przydał by się). (Jeśli jest szansa, to inne rośliny także mnie interesują)

Mam jeżówkę (o żółtym kolorze) w sporej ilości. (Z 10 sztuk, albo i nawet więcej)
Posiadam też paproć, jednak nie wiem czy to jest odmiana, jakie potrzebujesz. (Chyba jakaś zwykła)
Mam też na przykład kocimiętkę, jeśli byś chciała.
____________________
Pozdrawiam :)
kachat 09:19, 23 sie 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Aksamitka, poszło PW

A ja zapomniałąm dopisać, że winobluszcz to odmiana MURORUM - ma przylgi i się nimi do wszystkiego przyczepia, po ścianach, murach, drzewach się pięknie wspina.
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
aksamitka 21:14, 07 wrz 2013


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 151
Kilka dni temu otrzymałam winobluszcz trójklapowy, więc już nieaktualne.
____________________
Pozdrawiam :)
kachat 15:00, 13 paź 2013


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Uwaga, wykopałam winobluszcza Mam pełno sadzonek, mniejszych, większych... Kilkadziesiąt metrów w sumie. Niektóre już bez liści, inne jeszcze z ładnymi listkami. Jeśli ktoś jest chętny, to oddam za cokolwiek co mi potrzeba - kilka-kilkanaście metrów za roślinkę Biedna jestem, tylko w winobluszcz mi działka obrodziła, a tak to suche igły i sosny
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies