Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » pomoc w zagospodarowaniu studzienki/kanału

Pokaż wątki Pokaż posty

pomoc w zagospodarowaniu studzienki/kanału

bielanka 11:11, 06 sie 2013

Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 2
Witajcie,
niedawno postawiliśmy dom, teraz czas na ogród.
Jest jeden mały problem u nas w ogrodzie.
Na środku jest kanał który niestety nie można zakopać bo sąsiadka się nie zgadza i będziemy ją przez to zalewać. Czy macie jakieś pomysły lub też gdzieś się z czymś takim spotkaliście i możecie mi pomoc w zagospodarowaniu tego?
Dodam że kanał jest w pobliżu planowanego tarasu i rośnie tam wielka brzoza ktorą chcemy zostawić.

bielanka 11:26, 06 sie 2013

Dołączył: 06 sie 2013
Posty: 2
Gardenarium 20:11, 06 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oczywiście, już mamy podobny ogród i pokazywałam mnóstwo inspiracji, tylko poszukam ten wątek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:12, 06 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
AAaaa teraz się zorientowałam, że to nie to samo, ale poszukam i tak, może coś skopiujesz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:15, 06 sie 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znalazłam, tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2861-naturalny-strumien-ciek-wodny-row-w-ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies