Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Taras i mini ogródek na 16 m

Pokaż wątki Pokaż posty

Taras i mini ogródek na 16 m

scarlettohara 15:08, 05 wrz 2013

Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 9
Bardzo chętnie. Z tego co się zorientowałam to samemu się nie da więc proszę o przeniesienie
____________________
Gardenarium 15:46, 08 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już zrobione.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Tosia 18:48, 09 wrz 2013


Dołączył: 28 sie 2013
Posty: 258
O widzę podoby metraż. A nawet zdaje się większy. scarlettohara Ty dopiero zaczynasz i możesz np. posadzić tuje. U nas wszystko musi być w donicach, ziemi w najlepszym przypadku jest z 30cm. Teraz czytam i czytam i łapię się za głowę.. Bukszpany przemarzają, jałowiec usycha, kompozyt bee.. I co teraz?

Scarlettohara - powodzenia życzę. To duże wyzwanie! Będę "śledzić" Twoje dzieło
Ps. ja trawę odratowałam. Na dowód zdjęcia załączone w wątku "Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat" gdzie proszę o ratunek..


____________________
Tosia - Weekendowa ogrodniczka
scarlettohara 14:16, 10 wrz 2013

Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 9
Co nowego? Trawa rośnie - wygląda na to, że w najbliższą sobotę pierwsze koszenie. Tuje i trzmieliny chyba się już przyjęły (chociaż też dużo ziemi tam nie mamy). W skrzynkach natomiast małe przemeblowanie - takie już jesienne: bluszcze poszły do górnej, a na dolnej zagościły komarzyce i wrzosy oraz aloes, który chyba nijak ma się do tej kompozycji, ale mam do niego sentyment.

Jeśli chodzi o podłogę zastanawiam się czy takie drewniane podesty nie byłyby dobrym rozwiązaniem? (Miało nie być na brązowo, ale ten kolor chyba najbardziej będzie pasował do dolnej elewacji budynku i nie powinien spowodować misz maszu)

Oczywiście już rodzą się w głowie nowe pomysły, miliony pomysłów - dlatego myślę, że powinny okrzepnąć do wiosny




____________________
Emka 23:10, 29 wrz 2013


Dołączył: 17 mar 2013
Posty: 50
Witam. Jestem ciekawa dalszych zmian, będę śledzić
____________________
Balkon na 5 kroków
scarlettohara 21:03, 15 cze 2014

Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 9
Wiele wody upłynęło...
ale mój mini ogródek trwa i powoli się rozrasta. Oto jak wygląda dziś

____________________
Skula 21:07, 15 cze 2014


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
scarlettohara napisał(a)
Wiele wody upłynęło...
ale mój mini ogródek trwa i powoli się rozrasta. Oto jak wygląda dziś


coś nie ma zdjęć
____________________
Skula Pomysł na ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies