Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Ogrody belgijskie - Bruksela

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrody belgijskie - Bruksela

Joku 10:19, 23 wrz 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Jak zwykle obejrzałam relację z przyjemnością. Jeżeli masz coś jeszcze (nie tylko w temacie ogród) chętnie obejrzę. W Brukseli nie byłam, raz tylko "zahaczyłam" o rubieże wschodnie kraju , bardzo mi się podobało.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Sebek 18:33, 06 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ewa567 napisał(a)
Co to są za drzewa na przedostatnim zdjęciu cięte w kwadraty?


Ciemno już wtedy było....Ale być może były to graby....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Sebek 18:55, 06 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Dla Joli jeszcze kilka zdjęć nieogrodowych Bruksela słynie chyba głównie z tego, że jest siedzibą Parlamentu Europejskiego. Podczas wyjazdu miałem okazję zwiedzić Parlamentarium - to interatywne centrum dla zwiedzających PE. Dowiadujemy się tam o historii UE, schemacie pracy i działania całej organizacji i wielu innych ciekawostek. Jest to miejsce warte zobaczenia, zwłaszcza, że jednym z języków jaki można wybrać podczas odgrywania filmów czy nagrań jest polski, więc było łatwo Pozwolicie, że zdjęcie ze mną - stoję przed schematem układu europosłów wg ugrupowań.







Tutaj Atomium - atom żelaza powiększony jedyne 165 miliardów razy Takich kulek na ogrodowisku jeszcze nie było



I tyle mogę Bo nie dostałem zgody na przetwarzanie danych osobowych i upowszechnianie wizerunku
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Joku 19:12, 06 paź 2013


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12080
Sebciu, dziękuję bardzo za relację. Byłeś najmłodszym uczestnikiem wycieczki?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Sebek 17:27, 12 paź 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Joku napisał(a)
Sebciu, dziękuję bardzo za relację. Byłeś najmłodszym uczestnikiem wycieczki?


Nie Ale ogólnie młodzież zdominowała ten wyjazd
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies