Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomoc przy projekcie nowej rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc przy projekcie nowej rabaty

Gardenarium 16:08, 27 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jest pstrokato.. to prawda. To wina obwódek kamiennych, białego grysiku (nigdy nie robię białego tylko szary) i kwiatków w nawierzchni. I za dużo jest małych rabatek, fal i wypukłości. Ogród trzeba uspokoić. Wkraczasz w nową erę, erę Ogrodowiska. Każdy kto tutaj trafił ma tylko lepiej.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosiadeco 20:56, 27 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Taką też mam nadzieję, że będzie tylko lepiej
Taki ze mną problem, że za dużo roślin, za dużo kolorów mi się podoba, wszystko kusi, a tak się nie da.
Z grypsem myślę, że nie będzie problemu, dosypie trochę szarego, wymieszam i będzie wyglądał bardziej naturalnie, nie będzie tak raził po oczach.
Te dwie symetryczne rabatki przy brukowanej ścieżce, tez mogę zmodyfikować. Można zostawić tylko iglaki, a reszta w prosty sposób do wymiany. Zresztą te rabatki i tak często się zmieniały, bo częsciowo dawałam tam rośliny jednoroczne i zmieniałam,zmieniałam...Ale jak już będe wiedziała co posadzić to wolałabym coś na stałe, tylko muszę wiedzieć co
Zima jest długa, będzie nad czym rozmyślać i planować
Z ogromną chęcią wkraczam w tą nową erę, oj uzależniacie...
Gardenarium 21:54, 27 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To wspaniale, dopasujesz ogród do swojej urody, która jest nieprzeciętna A swoją drogą to prawie jesteśmy sąsiadkami i pewnie spotkamy się gdzieś na Broniszach albo u mnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
gosiadeco 03:16, 28 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Dziękuje Ci Danusiu za komplement
Mieszkam w Babicach koło Oświęcimia, kiedyś mieszkałam w Oświęcimiu, a teraz mamy domek w Babicach. Są też Babice bliżej Krakowa, ale do Ciebie mamy chyba daleko(okolice Warszawy). Na pewno znasz Oświęcim ze słyszenia, a może nawet byłaś w Muzeum.
A kiedy jest najbliższe spotkanie? Choć ciężko mi będzie dotrzeć, bo mam dwa maleńkie i bardzo absorbujące szkraby i dlatego czasu ciągle brak.
A w mojej głowie ciągle to zdjęcie:
https://www.facebook.com/ogrodowisko/photos/a.664896143536478.1073741851.140025996023498/664896246869801/?type=1&theater
chyba 3 raz wklejam to zdjęcie
gosiadeco 17:58, 28 wrz 2013


Dołączył: 31 maj 2013
Posty: 57
Może jeszce trochę zdjęć ze zblizeniami na obecne rabaty.
Mix żurawek, a po lewo kostrzewa sina i jednoroczne celozje(zmiana obowiązkowa)

druga symetryczna rabata koło ścieżki

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies