Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich serdecznie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam wszystkich serdecznie...

Nanako 23:03, 15 paź 2013


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12
Z powodu, że domykam domek pod klucz, czas zabrać się za ogród. Mam nadzieję, że uda mi się z waszą pomocą wykonać wszystko co konieczne.

Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Jeszcze troszkę wytrwałości.
Gardenarium 23:08, 15 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam serdecznie. Wiele osób, dla których ogród jest ważny w życiu, sprawia że z pomocą Ogrodowiska pięknieje on niesamowicie.

Nasze rady są bezcenne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Nanako 23:10, 15 paź 2013


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12
Dziękuje za odpowiedź.

Tylko, że wszystko kosztuje, a finanse ograniczone.
____________________
Jeszcze troszkę wytrwałości.
agatanowa 23:27, 15 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Hej Nanako, to na razie zbieraj wiedzę, planuj, czytaj, pytaj a jak bedziesz miała swój plan, listę nasadzeń - zaczniesz stopniowo z głową kupować i unikniesz marnotrastwa pięniedzy na rośliny, których nie potrzebujesz, a które Ci się podobają i/lub nie dadzą rady u Ciebie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Nanako 23:45, 15 paź 2013


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12
Hej,
Ja to raczej jestem zwolennikiem cytrusów, które raczej wolą u nas mieszkania aniżeli ogrody. Ogród zimowy mi chodzi po głowie, ale to raczej odległa przyszłość.
____________________
Jeszcze troszkę wytrwałości.
agatanowa 23:57, 15 paź 2013


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
Dobrze, że chodzi. Z dąrzysz wszystko dopracować, a nie budować na łapu-capu

To może jak cytrusy, to ogród w stylu śródziemnomorskim?
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Nanako 00:02, 16 paź 2013


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12
Jakieś szczegóły?

Nie ukrywam, że pieniądze odgrywają sporą rolę, wszystko na razie jest pakowane w dom.
____________________
Jeszcze troszkę wytrwałości.
Kondzio 00:09, 16 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nanako napisał(a)
Jakieś szczegóły?

____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Nanako 00:15, 16 paź 2013


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 12
Że co? 2500 zł?
To ja się właśnie w innym wątku próbowałem podpytać o folię PCV, którą znalazłem www.uszczelnianie.com.pl w każdym razie tutaj znalazłem folię za 10 zł od metra - ja planuje oczko 15 metrów kwadratowych, więc teraz pytanie jakie duże oczko ty masz, albo inaczej... ile wyniosą mnie koszta? Bo szczerze mówiąc Twoja kwota mnie troszkę przeraziła. :/

Jeśli sama folia do oczka mnie ma kosztować tyle, to ja naprawdę aż się boje myśleć o reszcie.
____________________
Jeszcze troszkę wytrwałości.
Kondzio 00:19, 16 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nanako napisał(a)
Że co? 2500 zł?
To ja się właśnie w innym wątku próbowałem podpytać o folię PCV, którą znalazłem www.uszczelnianie.com.pl/ w każdym razie tutaj znalazłem folię za 10 zł od metra - ja planuje oczko 15 metrów kwadratowych, więc teraz pytanie jakie duże oczko ty masz, albo inaczej... ile wyniosą mnie koszta? Bo szczerze mówiąc Twoja kwota mnie troszkę przeraziła. :/
sory że zlikwidowałem mój wpis ale nie chciałem cie przerazić ja mam głębokie na 1m 70 żeby mogły ryby być ale widzę że masz dzieci i odradzam żeby dziecko nie wpadło to są naprawdę duże koszty ja kupowałem najgrubszą folię która mi się nie rozleci
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies