Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Pragne sie z Wami wszystkimi przywitac :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pragne sie z Wami wszystkimi przywitac :)

jacenty 19:32, 21 paź 2013

Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 3
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. Przygladam sie temu forum od kilkunastu dni. Przeprowadzilem sie do domu z bardzo zapuszczonym ogrodem. Sam nawet nie wiem czy mozna to bylo jakis czas temu w ogole nazwac ogrodem Juz jest troche lepiej, ale brakuje mi pomyslow, mam kilka pytan dlatego postanowilem sie tu zarejestrowac. Od razu chce Wam bardzo podziekowac. Mozna tu znalezc odpowiedzi na wiele pytan z czego jestem najbardziej zadowolony Pozdrawiam Was
Gardenarium 20:26, 21 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, po to załozyłam to miejsce i trzy lata pisałam artykuły, aby zawrzec w nich wszystko, co najważniejsze - dobre ogrodnictwo. Ode mnie się źle nie nauczysz uprawiać ogrodu. Tyle osób korzysta i dobrze jest.

Forum to miejsce, gdzie możesz założyć swój własny wątek.Uwierz, że ogród już masz, ale zaniedbany. Niewiele potrzeba aby z niego zrobić cudo.

Będzie radość i satysfakcja, Jestem chętna do pomocy. Po ilości postów widać ile udzieliłam porad
Zajrzyj też w moje wątki. Zapraszam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kondzio 20:37, 21 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam trafiłeś w najlepszym czasie na ogrodowisko bo pomorze ci ominąć bardzo dużo błędów np jak ja hi hi hi czytaj czytaj a na wiosnę pracuj pracuj pracuj
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
jacenty 08:26, 22 paź 2013

Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 3
To w sumie Pani najbardziej nalezy sie slowo dziekuje Kondzio ja na pracy w ogrodzie w ogole sie nie znam zanim biore sie za cokolwiek do pracy to najpierw czytam jak to zrobic, takze powoli sie wszystkiego ucze Przez brak mojej wiedzy na pewno wszystkich bledow nie omine. Musze napisac, ze nigdy nie wiedzialem, ze praca w ogrodzie, nawet ta ciezka z lopata moze mi sprawic tyle przyjemnosci i satysfakcji Dziekuje za mile powitanie
dajana 12:02, 22 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
No proszę a ja myslałam ze jestem jedyna która tak własnie postępuje w zakładaniu swego ogrodu Witaj Jacenty miałam wrazenie że piszesz o mnie Nie jestes sam laikiem w tym temacie i nie sam który z cięzkiej pracy w nim czerpie tyle przyjemnosci .Pozdrawiam serdecznie i czekam na fotki z tego co juz posiadasz .Kiedy wkleisz zdjecia a wątek stanie sie aktywny przybedą ci z pomocą madrzejsi od nas. To nie wstyd uczuc się , a efekty tej nauki będą nagrodą, tylko na nie nalezy troszkę poczekać .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
jacenty 19:39, 22 paź 2013

Dołączył: 21 paź 2013
Posty: 3
Jutro chwyce wiec za aparat i pokaze co w nim obecnie jest. Zrobilem blad, ze nie porobilem zdjec w chwili jak sie tu znalazlem. Po dzisiejszym dniu spedzonym z lopata w ogrodzie nie wiem czy nie zmienie nicku na wygiety jacenty Milego wieczorku Wam wszystkim zycze
Gardenarium 10:29, 24 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wygięty Jacenty mnie się podoba Załóż watek, będziemy linkować do artykułów i pomagać dobrą radą oraz wsparciem "duchowym"
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies