Gdzie jesteś » Forum » Powitania » dzień dobry

Pokaż wątki Pokaż posty

dzień dobry

inag 12:55, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Witam serdecznie!
Od długiego już czasu z uwagą śledzę wszystkie ogrody na forum. Nie będę ukrywała że często z zazdrością patrzę na niektóre realizacje i ogrom wiedzy ich właścicieli na temat roślin, aranżacji itd. Mam nadzieję, że kiedyś choć po części będę mogła poszczycić się tak rozległą wiedzą z tego zakresu jak niektórzy z Państwa.
Od zawsze chyba marzyłam o własnym zielonym zakątku, w którym będę mogła się spełniać jako "ogrodnik" (przez małe "o" niestety). Moje sny się spełniły dwa lata temu, jednak tworzenie zielonego azylu wcale, jak się okazało nie jest takie proste. Wciąż coś dosadzam, przesadzam, kupuję,... i kiedy już jestem zadowolona z efektu końcowego, loguję się na "Ogrodowisko" patrzę na Wasze zielone dzieła sztuki i już mój optymizm dotyczący mojej pracy gaśnie.... Mam nadzieję, że kiedyś, może nawet niedługo, będę również posiadaczką tak pięknego ogrodu jak wiele z obecnych tutaj szczęściarzy)))
Pozdrawiam serdecznie!!!!
Ilona.

____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Gardenarium 13:35, 27 paź 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Już powitałam Cie w wątku I udzieliłam pierwszych porad nawet.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
inag 17:18, 27 paź 2013


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Gardenarium napisał(a)
Już powitałam Cie w wątku I udzieliłam pierwszych porad nawet.


Serdecznie witam również!!!
Cieszę się, że w końcu się odważyłam odezwać na forum. Do tej pory tylko po cichu śledziłam inne ogrody i.... zazdrościłam...
Gorące pozdrowienia!
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
ogrodnikdebica 14:09, 22 gru 2013

Dołączył: 22 gru 2013
Posty: 2
Bardzo ładne zdjęcia! Witam serdecznie!

____________________
iwona0765 17:19, 22 gru 2013


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witam serdecznie !
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
MUZA 10:37, 18 sty 2014


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Witam,
ale masz piękny klimatyczny ogród.
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
astarte 12:33, 18 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Ja również witam serdecznie
____________________
Astarte :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies