Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam kochani

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam kochani

EdytaB 10:56, 21 lis 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Przyszłam się przywitać bo choć zalogowana jestem od (chyba 2 lat) a podczytuję jeszcze więcej to teraz mam zamiar trochę się uaktywnić, może z czasem przedstawić swój kawałek ziemi i towarzystwo , które mi w nim rozrabia.
Póki co cieszę oczy Waszymi ogrodami, czerpię inspiracje i mam zamiar miło spędzać czas w Waszym towarzystwie.
Oby do wiosny!!!!!
elzbieta_g 11:01, 21 lis 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj! wspólnie będziemy czekać wiosny pokazuj swoje królestwo
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
EdytaB 11:12, 21 lis 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Kiedyś moja koleżanka powiedziała, że chciała by przez cały rok była wiosna i lato. Z jednej strony fajnie ale mówię jej, ze przecież z czasem by Ci się to znudziło. Ta wiosna jest tak upragniona, wyczekiwana, nowe kwiaty zielone listki. jesień i zima jest od tego by czekać, planować i wzmaga w nas tęsknotę za zielonym, kwiatami, drzewami.
Tak bardzo wyczekiwana tulipanowo-krokusowa wiosna


Elu dziękuję za przywitanie
Kondzio 11:29, 21 lis 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witaj witaj i do wiosny hi hi hi hi dobra książka i Ogrodowisko na zimowe wieczory hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 12:04, 21 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witam zaginioną i ukrytą forumowiczkę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agania 13:06, 21 lis 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj nam Edytko, w naszm towarzystwie do wiosny czas na ogrodowisku napewno miło Ci upłynie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
iwona0765 14:22, 21 lis 2013


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witajcie ! Dołączyłam dosłownie w tym tygodniu i postanowiałam przywitać się z Wami.Czytam posty, ogladam zdjęcia i jestem pełna podziwu - jakie piękne aranżacje potraficie stworzyć eeehhhh...też o takich marzę . Wiosną zacznie "powstawać" nasz domek , mamy 17arową działeczkę , którą wspólnie z mężem planujemy przeobrazić w nasze spełnione marzenie ,czyli domek i ogród z altaną , mnóstwem roślin ,po którym będzie biegała trójeczka naszych dzieci ...ale się rozmarzyłam.Póki co intensywnie zagłębiam się w lekturze Ogrodowiska i czytam Wasze porady , spostrzeżenia, przy okazji pozdrawiam Panią Anię_79 , do której jako pierwszej napisałam "zapytanie" i niemal od razu otrzymałam odpowiedz. To fantastycznie , że są tacy ludzie jak Wy , którzy służą pomocą i nawet banalne niekiedy pytania są brane pod uwagę i udzielacie na nie odpowiedzi.Mam nadzieję , że uda nam się zrealizować nasze plany i "wkrótce" również będziemy posiadaczami pięknego ogrodu. Nadmienię tylko , że uwielbiam ogódkowe prace od zawsze , na razie swoje pasje przeniosłam na rośliny doniczkowe domowe , ale nie ukrywam , że niemogę doczekać się pierwszych prac przy projektowaniu naszego ogrodu.Może ktoś z Was miałby nadwyżki roślin lub nasion - oczywiście pokryję koszty przesyłki -bardzo by mnie to ucieszyło i pomogło w realizacji naszych marzeń ....Pozdrawiam Wszystkich .Iwona0765

____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
EdytaB 15:02, 21 lis 2013


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Iwonka jeśli celowo przywitalaś się u mnie to OK ale wydaje mi się, że post skierowany byl do wszystkich na forum .
Proponuję załóż nowy wątek i tam się przedstaw a z pewnością wiele osób to przeczyta.

Poza tym witamy
iwona0765 15:33, 21 lis 2013


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Ojej to przepraszam , faktycznie miałobyć do wszystkich - widocznie niezbyt udolnie to zrobiłam , muszę nabrać wprawy ....pozdrawiam serdecznie .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies