Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomoc przy projektowaniu

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomoc przy projektowaniu

Martin 09:09, 08 gru 2013

Dołączył: 08 gru 2013
Posty: 1
Witam
Chcę wszystkich serdecznie przywitać. Kupiliśmy dom gdzie jest sam trawnik, wjazd i dom. Planujemy coś przy nim posadzić ale nie wiemy co.
Zrobiliśmy taki mały plan :



Dom to ten czarny prostokąt, przy nim jest chodnik i między nimi jest wolny pas przy ścianie około 60cm. Nie wiemy co tam kompletnie posadzić. Bardzo nam się podobają Wasze ogrody i chcemy aby nasz był równie piękny.

Obok chodnika jest wjazd z płyt ażurowych i między nimi jest pas zieleni który chcemy też obsadzić z głową. Ma szerokość 1,5m i długość około 20m.

Za płytami jest kolejny pas 2m i tam chcemy jakiś żywopłot + jakieś nasadzenia. Macie jakieś pomysły?
Za każdy bardzo dziękujemy.


Gardenarium 10:43, 08 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wklej normalnie to zdjęcie, ponieważ pod linkiem kryje się 4 reklamy zasłaniające , które naprawdę trudno ominąć, a jak nic nie robię, to widzę biedronkę zamiast Twojego planu. U nas wklejamy zdjęcia za pomocą naszego automatu. Chciałam je pobrać ale nie mogę, zatem kasuję link i czekam na normalny plan, który będzie widoczny.

Jak wklejać zdjęcia instrukcja

http://www.ogrodowisko.pl/watek/11-testowe-dodawanie-zdjec
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies