Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielono w głowie EDI

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono w głowie EDI

aedi 17:54, 12 gru 2013


Dołączył: 02 gru 2013
Posty: 16
Witam was wszystkich. Za oknem szaro a w forumowych ogrodach tak kolorowo, że tęsknota do wiosny i ciepełka ogromna. Naczytałam się tyle o Waszych ogrodach że postanowiłam pokazać swój. Długo mi zeszło zanim z pośród setek różnych zdjęć wynalazłam te z przeszłości i te z teraźniejszości. Nie są to zdjęcia typowe pod Ogrodowisko, bo jeszcze o Was nie wiedziałam ale co nieco widać. Dużo pracy kosztowało nas żeby dojść do takiego stanu jak dziś ale było warto.

No tak wszystko pięknie tylko na tym koniec bo choć chęci są to pomysłu na logiczne uporządkowanie tego chaosu brak. A oto to co mam u siebie poza domem czyli trawa i roślinki.

____________________
Edyta- zielony trawnik i nie tylko
Gardenarium 18:02, 12 gru 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj, aż nie sposób sobie wyobrazić ten ogrom pracy. Zdjęcia się wkleja i hop, w całkiem inny świat.

Wszystko już fajnie wygląda, a trawnik modelowy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
elzbieta_g 20:50, 12 gru 2013


Dołączył: 18 wrz 2013
Posty: 4785
Witaj! zima to dobry czas na podglądanie innych ogrodów, szukania inspiracji, planowania rabat a wiosną wszyscy ruszamy do tworzenia naszych ogrodów marzeń tego i Tobie życzę
____________________
Ela-Ogród Eli, / Wizytówka
aedi 21:58, 12 gru 2013


Dołączył: 02 gru 2013
Posty: 16
Bardzo dziekuje za miłe powitanie. Niestety z pomysłami jest u mnie krucho i chętnie przyjme wszelkie sugestie. Przeraża mnie szczególnie to prostokątne szambo na samym środku trawnika i to je chciałabym w jakiś sposób ukryć.
____________________
Edyta- zielony trawnik i nie tylko
malkul 16:39, 13 gru 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Sporo roboty już wykonane, podziwiam i zazdroszcze trawnika
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
aedi 11:54, 14 gru 2013


Dołączył: 02 gru 2013
Posty: 16
dziękuje za pochwałe trawnika, faktycznie wymagał dużo pracy i pozbywania się chwastów (szczególnie mleczy) na kolanach. Ale opłaciło się.
____________________
Edyta- zielony trawnik i nie tylko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies