Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Podaruj nasiona

Pokaż wątki Pokaż posty

Podaruj nasiona

kapasz12 10:01, 19 paź 2017

Dołączył: 20 wrz 2016
Posty: 4
Witam, mam do oddania nasiona rudbekii błyskotliwej /żółta z czarnym oczkiem/.
Chętnych proszę pisać na priv
Joanna___ 22:03, 19 paź 2017

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
gardenista napisał(a)
Asiu, mogę Ci przesłać werbenę, bo będę miała sporo nasion. Przypomnij się w zimie lub bliżej wiosny, wtedy nasiona będą już po stratyfikacji.
Supernapewno się przypomnę
____________________
RyBy 18:45, 22 paź 2017

Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 21

Witam, mam do oddania nasiona napastnicy. Trzy kolory (z fotografii). Każdy oddzielnie lub zmieszane. Lub wymienię na nasiona innych kwiatów, najchętniej bylinowych.
Chętnych proszę pisać na priv.
RyBy 14:30, 02 lis 2017

Dołączył: 12 kwi 2016
Posty: 21
Część nasion naparstnicy ma już nowych właścicieli ale zostało jeszcze trochę. Mam też nasiona prawie 2 metrowego żelaźniaka.
tu wrzucałem zdjęcie:
https://www.ogrodowisko.pl/watek/2409-rozpoznawanie-bylin?page=62#post_9
Chętnie wymienię na nasiona innych kwiatów, najchętniej bylinowych.
kamra 16:06, 04 gru 2017

Dołączył: 12 paź 2017
Posty: 6
Witam, Mam do oddania trochę nasion tych kwiatów aksamitki. Różne odmiany. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na prv. Oddam za darmo bo nie mam gdzie siać, doliczę tylko koszt transportu poczta lub kurierem.
Wojslaw 19:52, 10 sty 2018

Dołączył: 10 sty 2018
Posty: 1
Chętnie przyjmę nasiona kukurydzy czarnej, czerwonej, niebieskiej, dyni hokaido + blue, ale jeśli jest bez możliwości przekrzyżowania, także dynia ozdobna sweet ... i inne rośliny niebieskie. Możliwe, że dam radę odwdzięczyć się sadzonkami albo nasionami czosnku niedźwiedziego - z naturalnego siedliska zamiast chińskich nasionek. Proszę o info na priv.
SlonecznyOgrod 21:13, 03 lut 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Mam na zbyciu nasiona:
- Dziewięćsił
- Ubiorek biały
- Gailardia
- Goździk bródkowy mix kolor
- goździk kropkowany ciemny róż
- dziwaczek
- kosmos
- przegorzan

Może ktoś by miał na wymianę na jeżówki czy stipę.

Będę też przenosić rabatę i mogę podzielic byliny , tutaj je wszystkie pokazałam i podpisałam. Ja poszukuję przede wszystkim sadzonek zawilców i jeżówek honeydew ale tez traw , żurawek lime marmelade.

https://www.ogrodowisko.pl/watek/7406-sloneczny-ogrod?page=137
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Alicja169 12:18, 20 lut 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Nasiona pomidora czerwono-zielonego (odmiany nie pamiętam - ale jest super) oddam.
Mam też pestki dyni Hokaido, kto nie ma niech się zgłasza
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Annahorak87 22:40, 23 maj 2022

Dołączył: 23 maj 2022
Posty: 1
Dzień dobry. Czy ma ktoś nasiona jakiś białych, różowych kwiatków, które są latwe w uprawie? I chciałby się podzielić? Niestety nie mam nic na wymianę, mój ogród to dopiero początek.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam serdecznie
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies