Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projektowanie ogrodów przez internet

Pokaż wątki Pokaż posty

Projektowanie ogrodów przez internet

Gardenarium 13:43, 09 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Ponieważ mam sporo zapytań odnośnie profesjonalnego zaprojektowania ogrodu, z przyjemnością uruchomiłam specjalną usługę projektowanie ogrodów przez internet. Mogę je świadczyć na cały świat, nie tylko w okolicach Warszawy, gdzie mam siedzibę.




Informuję inwestora w mailu, jak wygląda współpraca i co otrzyma ode mnie, jest też informacja, że

nie robię projektów techniczno-wykonawczych (często zbędnych dla dobrego wykonawcy), a wykonuję dobre, czytelne i profesjonalne projekty koncepcyjne - ręcznie malowane, bardzo ładne i cenione (zwłaszcza za granicą ze względu na technikę wykonania).

- to całkiem co innego i inna jest cena (tańsza niż projektu technicznego). Do niego załączam dwie wizualizacje, listę roślin z podaniem ich ilości, grupy itd. spisem materiałów do nawadniania, elementów architektury ogrodowej, źródełek itp. Do tego dołączam projekt nawadniania i rozmieszczenia oświetlenia. Kosztorysu oraz listy wykonawców nie podaję, ponieważ ogrody będą realizowane albo samodzielnie przez amatora-pasjonata lub przez firmę właściwą dla rejonu zamieszkania. Informacji o takich firmach wykonawczych i ich rzetelności niestety nie posiadam.

Kalendarz pielęgnacji ogrodu opracowałam i można go znaleźć w bardzo rozbudowanej formie na Ogrodowisku pod tagiem "Z notatnika ogrodnika". Każdy miesiąc oddzielnie. Co robimy w ogrodzie w...

Dlatego zapraszam serdecznie zwolenników ładnych ogrodów, do obserwowania ogrodów jakie powstają (także na Ogrodowisku) pod moim nadzorem i pieczą, przy pomocy Forumowiczów, a także do zlecenia nam usługi projektowania.

Zwolenników rozbudowanych projektów technicznych, "papierologii", analiz, badań hydrologicznych odsyłam do typowych pracowni projektowych, które wykonują także rysunki wykonawcze, przekroje, projekty detali itd.

Jestem ogrodniczką i projektantem ogrodów - nie wyłącznie architektem krajobrazu. O moim doświadczeniu świadczą realizacje oraz osiągnięcia, w tym między innymi nagrody za najpiękniejszy ogród w Polsce (realizacje u klienta).



Ogród nie tylko bukszpanowy został opublikowany 9 września 2014 r. w USA i Wielkiej Brytanii, w książce brytyjskiej autorki Emmy Reuss, wśród 100 innych wspaniałych, najbardziej inspirujących i najpiękniejszych, ogrodów na świecie. O tym jest tutaj: http://www.ogrodowisko.pl/watek/1349-wizytowka-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy

Jest to najważniejsze osiągnięcie naszego ogrodu, które później zaowocowało publikacjami zagranicznymi w Anglii i Holandii.

w USA


w Wielkiej Brytanii





Nie każdy ogród da się jednak zaprojektować przez internet z różnych względów. O tym rozmawiam indywidualnie w oparciu o przesłane materiały. Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Na pewno współpraca zaowocuje powstaniem pięknego ogrodu. Jeśli chcecie się zmierzyć z projektowaniem sami, zapraszam do zakupu mojej książki

http://www.multicobooks.pl/hobby/ogrod/jak-zaprojektowac-ogrod-marzen_9140.html

i korzystania z wielu inspiracji, jakie przez te 5 lat istnienia Ogrodowiska, zamieszczam zarówno na forum jak i w licznych artykułach.


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:15, 01 gru 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zapraszam więc na moją stronę internetową do działu:
Projektowanie ogrodów przez internet

Materiały i zapytania można wysyłać na maila gardenarium@gmail.com


Jeśli potrzebujecie indywidualnej, profesjonalnej pomocy i projektu koncepcyjnego dla swojego ogrodu, nie ma w tej chwili problemu.

Przez internet można wysłać materiały, wykonam projekt specjalnie dla Was i wyślę kurierem w wersji papierowej i mailem w wersji elektronicznej.



Na forum w miarę posiadanego czasu stale doradzam obsadzenie fragmentów ogrodu (oczywiście gratis), jednak cały projekt indywidualny dla Waszego ogrodu będzie wymagał również indywidualnego podejścia i wtedy jest odpłatny.

Nie obiecuję, że podejmę się w tym przypadku projektowania pojedynczych rabat, czy przeróbek ogrodów, a raczej chodzi o ogród od podstaw, czyli kompleksowy projekt ogrodu (chyba że otrzymam mapkę z naniesionymi drzewami czy elementami, które powinny zostać).

Porady i zdjęcia dla wielu osób są inspiracją, ratunkiem w ominięciu kosztów, lecz czasem trudno się zdecydować i coś stworzyć, co ma "ręce i nogi", bo doradzających jest wielu i każdy ma swój pomysł. Jeśli nie możecie sobie poradzić samodzielnie, jestem pod ręką.








____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:32, 23 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Niezależnie od tego, stale pomagam nadal na Ogrodowisku w dziale "Projektowanie ogrodów" i innych. Przepraszam jeśli pominęłam kogoś, albo nie na wszystkie pytania udało mi się udzielić odpowiedzi. Liczę na Waszą wyrozumiałość.

Pozdrawiam odwiedzających i zapraszam osoby niecierpliwe osiągnięcia pięknego efektu ogrodu, do skorzystania z mojej profesjonalnej pomocy. Odpowiadam na wszelkie pytania na maila



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:45, 23 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:32, 16 lis 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Miło mi poinformować, że nasza firma - Gardenarium s.c. Danuta i Witold Młoźniak została wyróżniona ogólnopolskim certyfikatem

Firma Godna Zaufania.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies