Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Step in to my wonderland czyli działeczka u Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Step in to my wonderland czyli działeczka u Marty :)

astarte 18:59, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Pojawiłam się na forum, wiec czas rozpocząć własny wątek, fotek mam niewiele, ale w kolejnym sezonie zamierzam nadrobić zaległości Naszą działkę nabyliśmy na początku maja 2012r. od Pana Antoniego, który nie miał już sił ze względu na wiek i dolegliwości zdrowotne zajmować się ogródkiem.
Na początku nasz ogródek to był jeden wielki warzywniak bez warzyw za to z ogromem drzewek owocowych, moim marzeniem było zmienić ten obraz w nietuzinkową i inna niż wszystkie działkę rekreacyjną.
Myślę, że częściowo mi się to udało. Dużo jeszcze zostało do zrobienia, oj bardzo dużo, na początek wkleję najbardziej "reprezentacyjną" fotkę z ogródka.



____________________
Astarte :)
Dzidka 19:08, 12 sty 2014


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
Witaj w naszym gronie
Piszesz, że dużo jeszcze pozostało do zrobienia.
Zapewniam Cię, że wiele z nas o swoim ogrodzie powie to samo.

____________________
Dzidka - To właśnie tu
jotka 19:11, 12 sty 2014


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Witam nową sąsiadeczkę Dużo do zrobienia jest zarówno w młodym jak i starszym ogrodzie
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
astarte 19:13, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Witaj Dzidka! Tak właśnie myśle, ba, jestem przekonana, że nawet jak wszystko zostanie zrobione w moim ogródku - to i tak okaże się, ze jednak coś stoi nie tam gdzie powinno, i czas na "przemeblowanie" poniżej fotka z początków ogródka - to był dopiero sezon truskawkowy ) rok 2012

____________________
Astarte :)
astarte 19:16, 12 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
Oooo jest ktoś ze Szczecina!!! <3 bardzo bardzo się ciesze i przesyłam moc uścisków i serdeczniści!!!! Jotka na pewno tak, ale jak się ma serce do ogrodu to na pewno daje to ogrom satysfakcji, a wg mnie ziemia wyciąga z człowieka wszystko co złe. Mi pozwala zapomnieć o pracy i się zrelaksować
____________________
Astarte :)
Nikita 21:52, 12 sty 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Witam, widzę,że nowy wątek w Naszych ogrodach założyłaś. Jeszcze podpis sobie zrób, żeby było łatwiej do ciebie trafić.

Pokazuj swój ogródeczek, ciekawie się zapowiada. Coś czuję, że ty zapalona ogrodniczka jesteś.
Pozdrawiam
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
astarte 07:42, 13 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
oj jestem jestem, każdą wolną chwile poświęcam na ogródek, ale też bardzo lubie tam przebywać, na pewno chętnie skorzystam z rad dotyczących roślin, chciałabym w tym roku skupic się na różach i powojnikach, mam juz wydzielone miejsce na rosarium ) jak wrócę z pracy to wrzucę fotki jak wyglądało na jesieni
____________________
Astarte :)
astarte 16:16, 13 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
a tak zaczyna wyglądać moja różanka

[img size=640x480]

czeka mnie tam jeszcze dużo pracy, wykończenie podłoża, przesadzenie bukszpanów i zasadzenie rozlin okrywowych, może powojniki jako okrywowe? W ostatnim działkowcu opisywali te pnącze w takiej roli
____________________
Astarte :)
astarte 21:40, 15 sty 2014


Dołączył: 12 sty 2014
Posty: 21
i jeszcze jedno z serii moje przyszłe rosarium

____________________
Astarte :)
MUZA 10:32, 18 sty 2014


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Witaj astarte, cudowny ogródeczek i taka dbałość o szczegóły .
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies