Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie w Pisarzowicach - Święto Kwitnących Azalii - maj 2014

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie w Pisarzowicach - Święto Kwitnących Azalii - maj 2014

Agania 13:34, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
rozajerycha napisał(a)
Dziewczyny,Kondziu szacun!!!
Uratowaliście honor ogrodowiska.Nie rozumiem jak pogoda może wpływać na chęć obejrzenia tak pięknie witającego miejsca i co ważniejsze na ludzkie spotkania ...???
Pozdrawiam Was serdecznie dzięki za foty ze spotkania
martek


Martuś, żałujemy, że nie było nas więcej, my bardzo pragnęłyśmy tego wyjazdu.......a że hardkorowe z nas dziewczyny, to nie mogło się nie udać, wręcz odjechałyśmy z Krakowskiej ulewy i brzydkiej soboty w Małopolsce, a spotkanie z Gosią i z Kondziem i z Ulą będzie niezapomnianą pamiątką



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 13:41, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Margarete napisał(a)
Ale udane zakupy, piękne widoki, świetne dziewczyny... i chłopaki też.
Zazdroszcze wam, żałuje ale nie mogłam jechac...........miejsca ktore pokazujecie są cudne, a ta mgła dodaje jeszcze takiej aury tajemniczości...........
Wspaniłą fotorelacja ! Dzieki wam choć trochę mogłam poczuc sie jak bym tam z wami była.
Wracam do oglądania, jeszcze raz od początku.......


Małgosiu, to były niezapomniane chwile....................my zwariowałyśmy z tej radości...mamy to szczęście, że nie wezwali do nas ochrony









____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
kasiek 13:45, 18 maj 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ale świrusy na tych fotkach, ciekawe kto to?
Pogoda nie najlepsza? No właśnie najlepsza! Nie było ludzi bo się wystraszyli, mozna było bez przeciskania zwiedzać i kupować co dusza zapragnie, do tego rosliny w aucie się nie zaparzyły !
Tak mozna zwiedzać, gdzie dzikie tłumy tam jest nie fajnie...
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 14:09, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Agatka super foty wklejej dale bo potem tosmy sie rozhuśtały dopiero!
I słynny paluch ,,do domu!" Gosi


Później dołączył do nas Kondziu i pojechaliśmy wszyscy razem do ciociogrodu...............gdzie poznałyśmy Urszulę i jej synka Łukaszka

Jesteśmy pod wrażeniem tego spotkania......bardzo fajna z Was rodzinka.....................całujemy Was
i dziękujemy za fantastyczne prawdziwie rodzinne przyjęcie...........................bardzo nam się u Ciebie podoba i już za Tobą tęsknię Gosiu

Jak było sami zobaczcie......................u cioci Gosi mojej ogrodowiskowej siostry
U Gosi, można się znowu poczuć dzieckiem






____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:22, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 14:35, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ula dojechała




rozhuśtana Kasia.............pilnowałam ,żeby nie upadła

chciałam tylko pogłaskać karaski

a tu takie psikusy



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 15:45, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
a tu nas Gosia zagoniła w końcu do domu, bo my u niej w ciociogrodzie bawiliśmy się jak dzieci i nie mieliśmy dosyć



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Anita1978 15:48, 18 maj 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Świetna relacja pozdrawiam!
____________________
ogródek Anity
Agania 16:54, 18 maj 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)
Jesteście niemożliwe ... Ja za tydzień na bank nie mogem , bo nawet Bogdzi odmówić musiałam przez ten cały Londyn i Chelsea Flower.. Wiec jedyny termin dla mnie to ten weekend....

Ale teraz tak mi wpadło ,ze skoro od jutra ma być poprawa to czemu nie jedziemy w niedzielę ???

...

Buziaki dla wszystkich zatroskanych pogodą


Eluś szkoda, że nie wybrałaś soboty, ale Renatka była i się z nią nie odnalazłyśmy, jaka szkoda
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bea 17:37, 18 maj 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Wyjazd niestety nie spotkaniowy, ale w temacie Święto Kwitnących Azalii 2014

W niedzielę znacznie lepsze warunki pogodowe, ale widać efekty deszczowych dni. Miejsce szczególnie piękne, klimatyczne, do którego się powraca z przyjemnością. Cały czas w trakcie pobytu towarzyszyła mi jedna myśl. Jak pięknie musi być u Bogdzi?


Pierwsze co wita zwiedzających biały stoliczek z krzesełkami,



a potem to już było tak..........






____________________
Beata W miniformacie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies