Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Życie w wiejskim ogrodzie » Edycja postu

Pokaż wątki Pokaż posty

Życie w wiejskim ogrodzie

kaisog1 17:03, 27 sty 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Gardener27 napisał(a)
Fajny ten śnieg ale cały podjazd trzeba było machać łopatą żeby wyjechać samochodem Po południu mam zaplanowany kulig więc będzie wesoło

Nie wiem czy to pan czy pani bukszpanowa bo nie zaglądałem pod ogon


No własnie pierwsze co pomyślałam to to odśnieżanie Ale ja to lubię na przykład (może dlatego, że nie mam ogródka przy sobie )
Kuligu zazdroszcze!!!! Ile bym dała za kulig!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardener27 18:35, 27 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Małgosiu ja też bardzo lubię odśnieżać śnieg zwłaszcza taki lekki świeżo napadany przy dużym mrozie gdy nie jest ciężki Za to nie cierpię gdy muszę wstać 1,5 h wcześniej przed pracą żeby utorować sobie wyjazd do bramy Swoją drogą kochana co tam mój podjazd Ty to masz dopiero co odśnieżać w Kubusiowie

Kulig był fantastyczny Zimno jak diabli Rzęsy mi zamarzły ale grzane winko zawsze ratuje z takiej sytuacji Pozdrawiam!
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:44, 27 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Jeszcze miesiąc góra dwa i będziemy tu szaleć z motyką




Pozdrowienia dla Edzi podglądaczki
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
kaisog1 21:43, 27 sty 2014


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Przemek my w Kubusiowie nie mieszkamy między innymi ze względu na zimę Tam sie ni jak nie da dojechać autem. Jedyna możliwość to skuter ale też nie zawsze daje radę
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Marta7 21:44, 27 sty 2014


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Przez przypadek wpadłam do Twojego ogródka i rzec muszę iż jest tu ślicznie,miło i sympatycznie
Podejrzewam również iż posiadasz tajemną wiedzę ogrodniczą-wszak pracujesz w laboratorium!
Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalsze odsłony ogrodu(najbardziej podobał mi się biały płotek)
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
GorAna 21:51, 27 sty 2014


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Wpadam i co widzę.....nasza polska wieś jest piękna
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
gaga 22:26, 27 sty 2014


Dołączył: 04 gru 2013
Posty: 396
dorota_maziarz napisał(a)

Witaj, masz piękny ogród, a to zdjecie mnie urzekło - pozdrawiam i byle do wiosny
Witaj i ja jestem zauroczona begoniami u mnie w ogrodzie też goszczą są bardzo wdzięczne i długo cieszą oczy.
____________________
........mój ogród to moje życie. Witam i pozdrawiam - Grażyna.
Gardener27 19:53, 28 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
kaisog1 napisał(a)
Przemek my w Kubusiowie nie mieszkamy między innymi ze względu na zimę Tam sie ni jak nie da dojechać autem. Jedyna możliwość to skuter ale też nie zawsze daje radę


Gosiu już doczytałem że Kubusiów nie jest waszym miejscem stałego zamieszkania ale i tak cudownie tam jest !
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Gardener27 19:58, 28 sty 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Dziękuje wszystkim za ochy i achy
Któraś już osoba piszę że biały płotek z begoniami jest uroczy A co widzielibyście w tych skrzyneczkach w tym sezonie? Mam ochotę na zmiany
Czekam na wasze propozycje
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
pawel_snopek 20:04, 28 sty 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Ja widzę rośliny które będą wypływać z tych donić tak jak np ciasto na drożdżówkę kiedy już jest poza foremką Mi osobiście się podobają ciemne kolory z np. begoniami w jasnych odcieniach np w białym kolorze plus dodał bym komarzyce pozdrawiam Paweł.
____________________
Paweł - Ogród pod górą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies