Gdzie jesteś » Forum » Oddam » Clerodendrum thomsoniae - Klerodendrum Thomsona

Pokaż wątki Pokaż posty

Clerodendrum thomsoniae - Klerodendrum Thomsona

tomasz_zakrz... 07:09, 11 mar 2014

Dołączył: 21 lis 2013
Posty: 24
Witam!

Jaka wspaniała niespodźianka zastała mnie po powrocie do domku bardzo dziękuję za patyczki!)
Pozdrawiamy.
____________________
Nati6
zabaewa 23:11, 11 mar 2014


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
Moje już siedzą w wodzie na kuchennym parapecie
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
as226 22:03, 12 mar 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Agnieszko bardzo dziękuje za roślinkę i czytelną instrukcje.
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
SaraDaria 21:38, 13 mar 2014


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
Proszę bardzo dziewczyny! Naprawdę bardzo się cieszę że mogłam się czymś podzielić. W razie pytań proszę śmiało pisać
____________________
Agnieszka Mio-Amore
margaretka3 09:01, 14 mar 2014


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Cześć, Agnieszko, jestem na forum nowa, choć zaglądam od dawna, i trochę mi głupio tak od razu prosić o coś, ale Clero mnie zachwycił. Czy dla mnie też by był jeszcze patyczek? Jeśli nie teraz, to może w późniejszym czasie. Często jestem pod Rzeszowem, bo stamtąd pochodzę. Mogłabym patyczka odebrać, gdyby była taka możliwość.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
tomasz_zakrz... 09:30, 14 mar 2014

Dołączył: 21 lis 2013
Posty: 24
Witamagnieszko!

Przy wczorajszym wymienianiu wody z pojemniczka zerkam i nie wierzę korzonek już się wychyla łał szybko wspaniała prognoza moc uścisków i pozdrowień..
____________________
Nati6
tomasz_zakrz... 09:32, 14 mar 2014

Dołączył: 21 lis 2013
Posty: 24
Witam Agnieszko!

Przy wczorajszym wymienianiu wody z pojemniczka zerkam i nie wierzę korzonek już się wychyla łał szybko wspaniała prognoza moc uścisków i pozdrowień..
____________________
Nati6
SaraDaria 21:37, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
tomasz_zakrzewski napisał(a)
Witam Agnieszko!

Przy wczorajszym wymienianiu wody z pojemniczka zerkam i nie wierzę korzonek już się wychyla łał szybko wspaniała prognoza moc uścisków i pozdrowień..



Super!!! Nie wiem od czego to zależy, ale często tak jest że chociaż patyczki ścięte w jednym czasie to jedne wypuszczają szybciej korzonki. Zaczekaj na resztę. Wymiana wody nie jest konieczna. U mnie siedzą sobie w tej samej aż pojawią się korzonki.

Pozdrawiam :*
____________________
Agnieszka Mio-Amore
SaraDaria 21:41, 14 mar 2014


Dołączył: 23 lis 2012
Posty: 122
margaretka3 napisał(a)
Cześć, Agnieszko, jestem na forum nowa, choć zaglądam od dawna, i trochę mi głupio tak od razu prosić o coś, ale Clero mnie zachwycił. Czy dla mnie też by był jeszcze patyczek? Jeśli nie teraz, to może w późniejszym czasie. Często jestem pod Rzeszowem, bo stamtąd pochodzę. Mogłabym patyczka odebrać, gdyby była taka możliwość.



Z przyjemnością spotkam się z Tobą w Rzeszowie i podaruję Ci sadzonkę już ukorzenioną. Mam właśnie kilka doniczek dla osób które mogą sobie je odebrać osobiście. Daj znać kiedy będziesz w okolicy
____________________
Agnieszka Mio-Amore
margaretka3 09:24, 18 mar 2014


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Bardzo się cieszę Dotrę najpóźniej w maju, choć najchętniej pojechałabym od razu Odezwę się przed wyjazdem. Ta psianka przepiękna, już gdzieś ją podziwiałam, ale zapomniałam, że się tak nazywa.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies