Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co z tym począć

Pokaż wątki Pokaż posty

Co z tym począć

bella 13:01, 16 lut 2014


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Witam. Kochani mam problem z kolejnym kawałkiwm ziemi na mojej dzialce. Z racji tego, iz taras mam na stronie południowej w lecie w czasie upałów nie da sie z niego korzystac. Postanowiłam zrobić sobie mały placyk za garażem dwustanowiskowym. Ponieważ ,nie mam pomysłu jak się za to wziąść postanowiłam założyc nowy wątek i poprosić Was o dobranie roslin i ułożenie ich w sensowną rabatę.
Garaż jest szroki 7 m. Za garażem do oczyszczalini ekologicznej mam 3 m, następnie jest plyta betonowa z oczyszczalni o wym. 3x4m na zdjęciu oznaczona nr 2, i dalszy ciąg rabatki która moze być do likwidacji albo do zagospodarowania z sensem. Pod samym murem posadziłam na jesien 5 host (nr1), ale z racji upadku terenu postanowiłam pod samym murem zrobić np. dużą donicę na całą długość garażu i tam przesadzić hosty. Nastepnie chciałam ułozyc placyk przy samej donicy o wym. 3x3 m. i obsadzić wkoło aby było zielono i kolorowo. Mam do dyspozycji 5 hortenscji Miś Polarny. A zapomniałam na plycie betonowej pieknie sie rozrasta rozchodnik. Proszę o poradę jaki rośliny tam posadzić częściowo beą w cieniu ( cień padaz garażu). Wogole w jakim kształcie zrobic rabate?.



____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
bella 21:04, 17 lut 2014


Dołączył: 10 lut 2013
Posty: 200
Nikt nie pomoże
____________________
Iza Duży ogród i brak pomysłów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies