Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Projekt koncepcyjny-wykonanie graficzne

Pokaż wątki Pokaż posty

Projekt koncepcyjny-wykonanie graficzne

AgataZK 22:19, 05 mar 2014

Dołączył: 05 mar 2014
Posty: 1
Witam wszystkich!

Mam pytanie dotyczące wykonania projektu konepcyjnego, a konkretnie jego formy graficznej.
Na stronie Gardenarium znlazłam bardzo pięknie wykonane rzut z góry, kolorowe wyraźne, żywe. Czy mogłabym prosić o uchylenie rąbka tajemnicy? Są one wykonane ręcznie kredkami (jeżeli tak to zwykłymi czy akwarelowymi) czy w specjalnym programie? Byc może moje pytanie jest banalne dla użytkowników forum, ale nurtuje mnie tem problem.
A czy wizualizacje do projektu są rysowane ręcznie? Jeżeli tak bardzo pięknie
Studiuję ogrodnictwo i z jednego z przedmiotów związnaych z zagospodarowaniem terenów zieleni na zaliczenie będziemy wykonywać indywidualne projekty i chciałabym uzyskać informacje od profesjonalistów


Podrawiam serdecznie
yolka 22:32, 05 mar 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Napewno na studiach zetkniesz się zprogramami komputerowymi do projektowania np: AutoCad lub podobnymi. Ręcznie projekty robione są przez starsze pokolenie projektantów, a z tych spory odsetek ównież opanował te nowinki techniczne. Sama jestem tego, aczkolwiek miernym przykładem i w całkiem innej branży. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Gardenarium 23:30, 05 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mamy już taki wątek

http://www.ogrodowisko.pl/watek/336-programy-do-projektowania
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies