Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Huśtawka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Huśtawka w ogrodzie...

Gardenarium 19:56, 30 kwi 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Na 70 - 90 cm.

Dobrze się sprawdzają "świdry", które są zakończone oczkiem. Świder 40 cm długości, wkręca się w ziemię, a przez to oczko przykręca się huśtawkę na śruby. Super trzyma.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Annanke 16:10, 11 lip 2013

Dołączył: 11 lip 2013
Posty: 6
Ja robiłam na kotwach na których huśtawka się opiera - dzięki temu nie ma problemu z wkopanymi palami huśtawki. Wiem, niby można je zabezpiecz smołą, ale jakoś tak... co nierdzewka to nierdzewka
safikey 12:32, 29 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
andziulka napisał(a)
Moja huśtawka





świetne miejsce dla huśtawki - bardzo mi się spodobał ten żwirek na ziemi

brawo!!!
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 12:40, 29 lip 2013


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
pokażę również swoją huśtawkę - jest z jesiona i jest pioruńsko ciężka, stoi jeszcze w miejscu nie ostatecznym, gdzie ma stać na stałe zdecydujemy we wrzesniu po zrobieniu kostki
hustawka to prezent od mojego taty, mój mąż zrobił dach z gontu a ja pomalowałam - awansowałam na domowego malarza



a tu wyczyny alpinistyczne mojego męża


słoneczne pozdrowienia
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Mugatka 22:13, 05 sie 2013


Dołączył: 04 cze 2012
Posty: 30
A u nas huśtawki są podwieszone na tarasie, z jednej i drugiej strony również
Mąż zawiesił je na łożyskach własnej produkcji i huśtają się bezszelestnie ...

____________________
"To nie sztuka wybudować nowy dom .... sztuka by miał w sobie duszę..."
CebuleKwiatowe 17:15, 09 sie 2013

Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 93
Bardzo fajne propozycje,widać pomysłowość i też elegancję,w szczegolnosci ta huśtawka którą ma Safikey- idealne miejsce,można się w pełni odprężyć i zrelaksować.
____________________
21:32, 24 sty 2014
Mnie zastanawia tylko jedno Dlaczego ludzie zakotwiczają nagminnie swoje huśtawki w ziemi, przecież taka konstrukcja może stać na ziemi zabezpieczona tylko przed podsiąkaniem.
arcobaleno 13:10, 16 mar 2014


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
jack - zależy chyba jak ciężka jest ta konstrukcja i ile osób na nią dodatkowo siędzie )) W przód może się nie gibnie ale na boki moze się złozyc?

My właśnie robimy - tzn dzisiaj jeszcze były ostateczne ustalenia i rysowanie na kartce a mąż już działa w garażu - będzie dębowa, więc dośc ciężka i też myślimy nad odpowiednim zabezpieczeniem konstrukcji - już nie mogę się doczekac bo hamak juz mi się znudził a taka bujana ławka to moje marzenie od zawsze
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
walczak1234 08:52, 25 mar 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 2
mi właśnie, mojej własnej roboty huśtawka, złożyła się raz w ten sposób ;D
____________________
janek37 20:07, 28 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 3
My mamy metalową, sprawdza się bardzo dobrze.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies