Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » RHS Chelsea praktycznie

Pokaż wątki Pokaż posty

RHS Chelsea praktycznie

gruba_dynia 12:53, 19 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Najpierw załatwiasz bilety na imprezę, potem na lot, a dopiero na końcu hotel. Musisz wiedzieć czy masz wejście na imprezę, a lot się znajdzie.



Jasne, to wiem. Powiedz czy bilety na wystawę trzeba kupić już teraz czy mogę jeszcze z tym zwlekać? No i oczywiście czy kupić bilet na cały dzień? Oczywiście Danusiu, mam na myśli siebie i męża czyli ogrodników amatorów, którzy chcą pooglądać piękne ogrody i rzeczy. w tej chwili wydaje mi się aż niemożliwe żeby cały dzień poświecić na oglądanie wystawy ale może się mylę...

Ceny biletów i ich dostępność się liczy, a nie gdzie najbliżej. W Londynie nie problem przemieścić się metrem albo z hotelu wziąć taksówkę.



Nie byłam w Anglii i tego właśnie nie wiem, co jest problemem a co nie. No zakładam, że komunikacja jest dobra. Szukając informacji w necie, przeczytałam, że właśnie z lotniska Luton jedzie się pociągiem chyba 1,5godz. No i oczywiście dochodzi koszt pociągu. Czyli może opłaca się bardziej przylecieć do Heathrow, zapłacić więcej za bilet i mieć bliżej, szybciej i dotrzeć metrem.


Ja zawsze biorę hotel taki, z którego mam na piechotę na CHFS. Wstaję wypoczęta, idę na śniadanie i idziemy na imprezę od 8 czy 9 tej. Po drodze podziwiamy wystawy sklepowe. Po imprezie wracamy też na piechotę, odpoczywamy mocząc zbolałe stopy w wannie


Też planujemy znaleźć hotel w pobliżu targów. Poszukuję czegoś niedrogiego i przyjemnego. Czy Ty albo ktoś z ogrodowiczan może coś polecić ?[/b]
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Gardenarium 17:11, 19 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Teraz to raczej nie możesz kupić, bo nie są dostępne dla publiczności zwykłej.

Teraz mają linki do zakupu członkowie RHS. Ja kupiłam w zeszłym roku 3 listopada. Ale jestem członkiem RHS. Więc już mam link do zakupu. Wejdź na stronę RHS i zobacz czy jest już link do biletów dla publiczności. Regulamin RHS zabrania odsprzedawania biletów. I ogranicza maksymalną ich ilość na członka.

Czy na cały dzień? Nie spodziewam się abyście byli tacy zawzięci na cały dzień. Nie wytrzymasz cały dzień. Kup od 11, albo na popołudnie, wystarczy na pierwszy raz.

Bilet na kolej z Luton do metra to jakieś grosze, a bilet LOTu to już masakra czasem. Wizz dużo taniej.

Za każdym razem mieszkaliśmy w czymś innym, nie polecę bo nie byłam zadowolona. Zawsze coś nie tak. Odległość ok, ale reszta niekoniecznie do polecenia. Szukaj i wybieraj na własną odpowiedzialność. Napiszę w jakim hotelu a na drugi rok pół hotelu będzie z Polski O nie, wolę być incognicto

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Bea 18:26, 19 paź 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Bilety z oferty publicznej już są w sprzedaży.
W sobotę wystawa jest do 15:30, a cena biletu jak za cały dzień.
W pozostałe dni cena zależy od godziny wejścia na wystawę. Bilety otrzymujesz pocztą ok miesiąc przed terminem. Była też możliwość odbioru na miejscu.

Z lotniska możesz jechać też autobusem. W Luton przystanki są
praktycznie przy samym wejściu. W Londynie przeważnie niedaleko
stacji metra. Dojeżdają też do Victori. Wszystko zależy od lotniska i przwoźniaka. Rezerwując bilet są podane informacje, gdzie jest przystanek.

Co do hotelu to potwierdzam co napisała Danusia. Z wyborem hotelu może być różnie. Jeżeli jedziesz na 2 - 3 dni to ważne jest m.in. położenie bo ma to wypływ na cenę i koszty przejazdów. Od stacji metra do miejsca wystawy jest może ok 20 minut drogi.

Wszysto możesz załatwić przez internet - łącznie z biletami na bus.

____________________
Beata W miniformacie
Gardenarium 07:34, 20 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bilety na bus czy pociąg ostatnio nawet sprzedawały stewardessy w samolocie



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies