Gdzie jesteś » Forum » Wystawy ogrodnicze » RHS Chelsea praktycznie

Pokaż wątki Pokaż posty

RHS Chelsea praktycznie

berolina 15:14, 19 mar 2014

Dołączył: 08 kwi 2012
Posty: 151
Szukam, ale nie mogę znaleźć jak to wszystko wygląda praktycznie. Chciałabym jechać, może jeszcze w tym roku, ale nie wiem jak ugryźć temat. Jak kupuje się bilety? Znalazłam na viagogo, ale jakoś różne cenny w różne dni. A na oficjalnej stronie cena całego dnia to 58 funtów. Czy mozna załatwić wyjazd i kupić na miejscu? A może są jakieś przedsprzedaże? Czy warto iść np. na jakieś popołudniowe wejście? Pewnie ktoś był i może ma kilka praktycznych rad.
____________________
Ola, Chusteczkowy ogród Beroliny, Chusteczkowy przedogródek
Bea 20:38, 19 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Bilety kupuje się na stronie RHS https://www.theticketfactory.com/rhs/online/

należność uiszcza się wskazując nr karty debetowej, kredytowej i potwierdza kodem CVV karty.

Ceny biletów są uzależnione od godziny wstępu, przy zamówieniu wybiera się opcję odbioru na miejscu lud przesyłka pocztowa.

Bilety raczej trzeba kupić wcześniej bo na miejscu mogą być już niedostępne.

____________________
Beata W miniformacie
berolina 22:05, 19 mar 2014

Dołączył: 08 kwi 2012
Posty: 151


ok, czyli już coś wiem, ale chciałabym jechac... nie wiem czy jeszcze w tym roku udałoby się ten wyjazd zorganizowac...
____________________
Ola, Chusteczkowy ogród Beroliny, Chusteczkowy przedogródek
Bea 22:09, 19 mar 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
jeszcze jest na tyle wcześnie, że jest to do zrobienia

kwestia lotu i rezerwacji biletów ewentualnie noclegu w zależności na ile dni ma być wyjazd

____________________
Beata W miniformacie
Tamaryszek 20:53, 20 mar 2014

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Witam! Ja jeszcze dodam,że warto kupić bilet na cały dzień. Wystawa jest wielka, ogrodów pokazowych mnóstwo . Także stoisk z roślinami i wszelkimi akcesoriami ogrodniczymi.
Dla miłośnika ogrodnictwa pół dnia to zdecydowanie za mało!
Udanej wycieczki!
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
gruba_dynia 12:40, 11 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
Mamy z mężem plan aby w 2017 roku wybrać się na wystawę.
Zwracam się do osób które były, o garść praktycznych informacji:
- jakie lotnisko wybrać, które jest najbliżej targów, z którego najłatwiej, najszybciej się dostać na targi?
- jak wygląda sprawa noclegu. Czy nocowaliście gdzieś w pobliżu? Możecie polecić jakieś miejsce?
- jak wcześnie trzeba kupić bilety na wystawę? czy już teraz?




____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
malkul 13:33, 18 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
magda70 była, zapytaj u niej może zeby sie tu wypowiedziała
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
gruba_dynia 13:35, 18 paź 2016


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 493
ooo dzięki za informację
____________________
grubej_dyni zmagania z naturą
Gardenarium 17:10, 18 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gruba_dynia napisał(a)
Mamy z mężem plan aby w 2017 roku wybrać się na wystawę.
Zwracam się do osób które były, o garść praktycznych informacji:
- jakie lotnisko wybrać, które jest najbliżej targów, z którego najłatwiej, najszybciej się dostać na targi?
- jak wygląda sprawa noclegu. Czy nocowaliście gdzieś w pobliżu? Możecie polecić jakieś miejsce?
- jak wcześnie trzeba kupić bilety na wystawę? czy już teraz?






Byłam 13 razy. Lotniska różne. Nie patrzysz na jakie lotnisko lecieć, patrzysz na jakie lotnisko latają samoloty do Londynu. np z Białegostoku. Latają z Białegostoku? Nie wiem czy tam jest lotnisko.

Jeśli nie latają, to jedziesz do Warszawy, nocujesz w hotelu, rano na dowolne lotnisko, na jakie kupiłaś bilety lotnicze. Dowolne linie rankiem i o 8 jesteś w Londynie.

Najdalej jest z Luton i Stansted, a ja najwięcej leciałam właśnie na Luton. Najbliżej jest z Heathrow ale tam lata wyłącznie LOT. Jeszcze jest Gatwick ale tam byłam chyba tylko raz.. Teraz latam na Luton, bo mam tam że tak powiem "układy" różne)

Najpierw załatwiasz bilety na imprezę, potem na lot, a dopiero na końcu hotel. Musisz wiedzieć czy masz wejście na imprezę, a lot się znajdzie.

Ceny biletów i ich dostępność się liczy, a nie gdzie najbliżej. W Londynie nie problem przemieścić się metrem albo z hotelu wziąć taksówkę.

Najbliżej jest z

Ja zawsze biorę hotel taki, z którego mam na piechotę na CHFS. Wstaję idę na śniadanie i idziemy na imprezę od 8 czy 9 tej. Potem wracamy też na piechotę, odpoczywamy mocząc zbolałe stopy w wannie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 17:12, 18 paź 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gruba_dynia napisał(a)
Mamy z mężem plan aby w 2017 roku wybrać się na wystawę.
Zwracam się do osób które były, o garść praktycznych informacji:
- jakie lotnisko wybrać, które jest najbliżej targów, z którego najłatwiej, najszybciej się dostać na targi?
- jak wygląda sprawa noclegu. Czy nocowaliście gdzieś w pobliżu? Możecie polecić jakieś miejsce?
- jak wcześnie trzeba kupić bilety na wystawę? czy już teraz?






Byłam 13 razy. Lotniska różne. Nie patrzysz na jakie lotnisko lecieć, patrzysz na jakie lotnisko latają samoloty do Londynu. np z Białegostoku. Latają z Białegostoku? Nie wiem czy tam jest lotnisko.

Jeśli nie latają, to jedziesz do Warszawy, nocujesz w hotelu, rano na dowolne lotnisko, na jakie kupiłaś bilety lotnicze. Dowolne linie rankiem i o 8 jesteś w Londynie.

Najdalej jest z Luton i Stansted, a ja najwięcej leciałam właśnie na Luton. Najbliżej jest z Heathrow ale tam lata wyłącznie LOT. Jeszcze jest Gatwick ale tam byłam chyba tylko raz.. Teraz latam na Luton, bo mam tam że tak powiem "układy" różne)

Najpierw załatwiasz bilety na imprezę, potem na lot, a dopiero na końcu hotel. Musisz wiedzieć czy masz wejście na imprezę, a lot się znajdzie.

Ceny biletów i ich dostępność się liczy, a nie gdzie najbliżej. W Londynie nie problem przemieścić się metrem albo z hotelu wziąć taksówkę.

Ja zawsze biorę hotel taki, z którego mam na piechotę na CHFS. Wstaję wypoczęta, idę na śniadanie i idziemy na imprezę od 8 czy 9 tej. Po drodze podziwiamy wystawy sklepowe. Po imprezie wracamy też na piechotę, odpoczywamy mocząc zbolałe stopy w wannie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies