Gdzie jesteś » Forum » Ogród » Siatka cieniująca

Pokaż wątki Pokaż posty

Siatka cieniująca

wojek75 12:11, 12 sie 2016

Dołączył: 11 sie 2016
Posty: 2
Wandziu, podaj jakieś namiary na tą siatkę, którą zakupiłaś. Szukałem siatkę brązową w moich okolicach w różnych sklepach niestety nie znalazłem. Przeważnie są tylko zielone
Gardenarium 13:39, 12 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Znajdź sobie w internecie, przecież nie musisz tutaj wklejać nazwy sklepu.

Siatka cieniująca brązowa

Sprytna gra o reklamę sklepu??
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasik42 09:32, 18 sie 2016

Dołączył: 18 sie 2016
Posty: 1
Ja dałam siatkę. Znaczy... ja chciałam, kupiłam, mąż przyklasnął i zamontował... a teraz nie wiem czy jej nie zdjąć. Źle to wygląda.
Była wichura, wszystkie wysokie drzewa razem z ogrodzeniem i oczywiście z metrowymi tujami wyszły z korzeniami. Większości się nie udało uratować.
Do tego ciężki sprzęt, który wjechał po karpy i drewno rozjeździł cały trawnik. Podwórko masakra. Trzeba zrobić nowe nasadzenia, ale trzeba i czasu i pieniędzy. Stwierdziłam, że zanim cokolwiek urośnie. Zanim nas osłoni od wiatru, kurzu z drogi obok, gapiów i słońca zamontujemy siatkę 90% zacienienia. A teraz... wygląda to jak plac budowy .
Siatkę znaleźliśmy naprawdę niedrogą. I też była w kolorze zielonym i brązowym. W niedużym sklepie budowlanym, taniej niż na aledrogo, więc można spokojnie kupić. Tylko czy warto wydawać kasę... teraz się zastanawiam.
Najlepiej mieć worek pieniędzy i posadzić szpaler nowych 2 metrowych tuji.
Mam przy siatce stare dzikie wino, które wcześniej obrastało nam ogrodzenie, ale nie wiem czy wciągać je na siatkę, czy też nie, bo zniszczy siatkę.
Aaaaaa!!! Co zrobić? Co zrobić?
Gardenarium 10:04, 18 sie 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Porwie siatkę, bo jak urośnie to będzie spory ciężar. Wywalić siatkę i posadzić świerki serbskie kopane, jesienią będą tańsze.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies