Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sofijka w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sofijka w ogrodzie

sofijka 00:09, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Dzięki monteverde za dobre życzenia, przyjmuje dobrą energię, ładuję akumulatory, a od poniedziałku spluwam w dłonie i do łopaty!
Czy koju no mai już Ci zakwitła w tym roku?
____________________
sofijka w ogrodzie
sofijka 00:32, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
A może ktoś z odwiedzających będzie miał pomysł, czym podsadzić tę piękną wisienkę? Pod płotem będą rosły tuje.
____________________
sofijka w ogrodzie
admete 06:42, 10 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
Kobieto ale masz powera!!!!! 35 tujek

Ta wiśnia już wygląda cudnie!!!

A masz rozrysowany plan rabat na działce???

Przy wiśni będzie zawijasek?
Idąc ogrodowiskowym tropem bukszpanowa obwódka ? z jakimś wypełnieniem w środku?
żurawki, hosty? niska trawa?

Myślę że ja za jakiś miesiąc będę bardziej wartościowym "podpowiadaczem" jak już na żywo zdecyduję co i jak będzie u mnie wyglądało i powstaną wszystkie kompozycje

A planujesz gdzieś derenia elegantissima?
Super by wyglądał na tle tujek, a przed nim z dwie zielone trawy - może tu przy wiśni bo widzę że jest więcej miejsca?
Zrób zdjęcie na wprost siatki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
sofijka 21:25, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Dzięki admetko za pomysły. Też myślałam wstępnie o niskich trawkach i żurawkach. Wyższe nasadzenia chyba nie będą dobre, bo jak te gałęzie będą zwisały do ziemi, to sobie będą wzajemnie przeszkadzać.
Dereń to dobry pomysł, na pewno ożywi zieleń, może w towarzystwie białych hortensji.
Cieszę się już bardzo na Twoje nowe rabatki i niecierpliwie czekam na fotoreportaż.

A ja zaraz spróbuję wgrać jakieć zdjęcia, bo dzisiaj biegałam z aparatem po ogrodzie
____________________
sofijka w ogrodzie
sofijka 22:57, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Oto wyseplka z iglakami, o której wcześniej pisałam:
i widok z balkonu:
A skład wysepki to: od lewej Picea glauca Conica, Chamaecyparis obtusa Lucas, Chamaecyparis obtusa Teddy Bear i Pinus heldreichii Compact Gem
____________________
sofijka w ogrodzie
sofijka 23:00, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
Admete, odrabiam pracę domową i przerysowuję na czysto plan rabat. Masz rację nie ma to jak plan! Ja miałam taki chaotyczny, ale jak zobaczyłam u Ciebie te piękne rysunki, to wstyd mi wstawiać te moje bazgroły
____________________
sofijka w ogrodzie
sofijka 23:06, 10 kwi 2014


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 115
I ujęcie na południową stronę ogrodu




Wisienki pięknie kwitną. Czyż nie pięknie się wkomponowałam z moją kiku shidare zakura w okoliczne widoki?
____________________
sofijka w ogrodzie
admete 06:56, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
sofijka napisał(a)

Wisienki pięknie kwitną. Czyż nie pięknie się wkomponowałam z moją kiku shidare zakura w okoliczne widoki?


To samo miałam napisać
Widzę że za siatką u sąsiada nie jest tak źle

____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 06:57, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
sofijka napisał(a)
Admete, odrabiam pracę domową i przerysowuję na czysto plan rabat. Masz rację nie ma to jak plan! Ja miałam taki chaotyczny, ale jak zobaczyłam u Ciebie te piękne rysunki, to wstyd mi wstawiać te moje bazgroły


Cieszę się że Cię natchniłam

No to czekamy na rysunki
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
admete 07:00, 11 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 8812
sofijka napisał(a)

i widok z balkonu:
A skład wysepki to: od lewej Picea glauca Conica, Chamaecyparis obtusa Lucas, Chamaecyparis obtusa Teddy Bear i Pinus heldreichii Compact Gem


Podoba mi się bardzo ta linia rabaty!!!!!

I też nie mogę się doczekać Twoich nasadzeń
____________________
Mój powstający ogród Jak zamienić glinę w wymarzony skrawek Ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies