Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona w ogrodzie

Jagna 20:48, 15 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
odsiecz przybyła...Uli teraz już będzie z górki
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
monteverde 20:55, 15 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zdjęcia by się przydały na pewno, cześć Ula)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hanka_andrus 21:06, 15 mar 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dziewczyno,Ale Ciebie obskoczyła zgrana ferajna!Zasypali cię gradem pytań,Nie przejmuj się ilością .Wszystko ma swój sens,i żeby Tobie dobrze doradzić ,wszystko musi być jasne.
Jasne,że jeszcze jest gruzowisko po budowie,ale .......widzę ,że już się Tobie zieleń marzy!
I dobrze.Wpadłaś tu jak śliwka w kompot.Al;e to właściwe miejsce.
Tworzy się burza mózgów.Każdy ma tu jakieś swoje doświadczenie budowlano-ogrodowe.I zapewne dobrze Tobie wszyscy życzą!
Mów ,co chcesz mieć za rośliny,jakie widoki rano z kuchni,jaki widok wieczorem z tarasu......
Wszystko jest ważne,,,,,,,,bo to przecież Twój ogród........najpiękniejszy,na całe życie.

Pozdrawiam i witam na,,Ogrodowisku"!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Michael 21:12, 15 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
Haniu święte słowa
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
mysza 21:48, 15 mar 2011

Dołączył: 28 sty 2011
Posty: 597
Witaj Ula , bardzo wesoło zaczęło się w Twoim wątku , forumowicze jak zawsze w dobrych humorach i gotowi do pomocy . U mnie bardzo przeciągała się budowa domu , a ja marzyłam o zielonym i zadbanym trawniku , M. ciągle powtarzał że później , na końcu bo i tak będzie zdeptany i zniszczony . Po budowie kolejnym etapem było układanie kostki , nie miałam koncepcji i pomysłu jak ma być ułożona i dałam wolną rękę wykonawcy , jedyna sugestia z mojej strony dotyczyła ścieżki od furtki do drzwi wejściowych , miała być lekko pofalowana , a nie w linii prostej . Życzę powodzenia w realizacjach ogrodowych i cierpliwości .Pozdrawiam
____________________
Gosia Dwa czerwone dęby
Neska 22:02, 15 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Ula ja też jestem tu nowa. Wszyscy pomagają tu sobie jak mogą. Trafiłaś w bardzo dobre ręce. Masz lepszą sytuację niż ja, bo budujesz dom i masz do zagospodarowania działkę. My remontujemy dom i staramy się doprowadzić do stanu używalności coś, co kiedyś było ogrodem... Pozdrawiam Kasia
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
uli86 22:09, 15 mar 2011

Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 13
Ścieżka owszem lekko pofalowana- i to zielone to właśnie ta sciezka. Juz patrzcie na szare zdjecie ze strzałkami a nie na pierwsze. dołączam raz jeszcze.
NIC NIC NIC nie mam. Żadnego drzewa krzaka..... goło, łyso. mąz chce tujki po lewej i prawej stronie dać ale ja coś nie jestem przekonana.
Tak, a te wzorki faktycznie są za duże ale ostatnio to ja rysowałam w podstawówce więc chodzi mi ogólnie o pomysł, czy to by przeszło. A co do wykonawcy proponował łezkę jedną rozszerzajacą się w kierunku domu. Z tym że z pofalowaną lekko ściezką wyjdzie chyba bardziej flaczek niz łezka.
A granice działki nie są pofałdowane tylko prostokątne, tak jak zdjecie. płot-ramka- przy wjeździe ciut inaczej
____________________
żona, mama 2,5-latka. Studentka. W trakcie budowy domu i z planami na przynajmniej ładny ogród. Niestety kompletnie ZIELONA ...
Gardenarium 22:18, 15 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze wymiary

Rozumiem, że kostka dopiero w projektowaniu?

Przydałaby się "dziura" tuż przy domu. Sporo tej kostki. Garaż nie jest w domu tylko z boku?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Jagna 22:21, 15 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 1569
uli86 napisał(a)

A granice działki nie są pofałdowane tylko prostokątne, tak jak zdjecie. płot-ramka- przy wjeździe ciut inaczej


a takie buty, tu już rozumiem no cóż ja z tych co dłużej łapią
____________________
Wątek o tym, że nie umiem
uli86 23:16, 15 mar 2011

Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 13
gara z jest częścia domu, a ta wypustka z boku to miejsce do wykręcania.

tak-dopiero kostka się projektuje..
____________________
żona, mama 2,5-latka. Studentka. W trakcie budowy domu i z planami na przynajmniej ładny ogród. Niestety kompletnie ZIELONA ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies