Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielona w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielona w ogrodzie

Gardenarium 08:15, 17 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Uli, podaj jeszcze wymiary działki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
goniak 08:34, 17 mar 2011


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
Dobrze byłoby zaznaczyc, w których miejscach są okna
____________________
Małgosia mój zielony świat
uli86 14:02, 25 mar 2011

Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 13
Ogrodnicy moi, Pan od kostki zaskoczył nas i właśnie przekopuja mi działke. Takze po niedzieli wstawie zdjecia, jeszcze bez kostki ale juz z wytyczoną scieżką i wjazdem do garazu.
____________________
żona, mama 2,5-latka. Studentka. W trakcie budowy domu i z planami na przynajmniej ładny ogród. Niestety kompletnie ZIELONA ...
Gardenarium 19:20, 25 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To cudowne wieści, idzie do przodu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
marysia_kielar 23:56, 22 kwi 2011


Dołączył: 26 mar 2011
Posty: 629
____________________
Iwonicz - moje miejsce na ziemi ;)
uli86 06:48, 07 maj 2012

Dołączył: 11 mar 2011
Posty: 13
Powracam po ponad roku, może teraz przysiądę tu na dłużej... w koncu w moim ogrodzie coś zaczyna się dziać.

Kosteczka już dawno gości na naszym podwórku. Niestety nie obyło się bez problemów - wymiany wykonawcy... pierwszy się nie sprawdził...
Na moim podwórku nadal prawie nic nie rośnie... ale wkrótce będzie, bo tuje już zamówione , będą posadzone pod płotem z dwóch stron, chcę zostawić troche szerzej miejsca żeby ewentualnie coś przed tujami posadzić, kiedyś. Początkowo miało być na przemian : tuja wysoka i niska kulka, ale jednak postawilismy na same wysokie tuje szmaragdy. Zakupiliśmy też kilka drzewek itp. Przyjadą pod koniec tygodnia. Przed nami jeszcze sianie trawy a wcześniej przygotowanie miejsca pod tujki i oddzielenie go od trawnika.
Pod samym domem mam niewielki obszar, między domem a kostką, na którym rośnie drzewko, przed zimą rosły też trzy zimozielone kuleczki (nie znam nazwy, nie pamiętam) i wrzosy rózowe na przemian z białymi. Obecnie te małe kuleczki są już dawno wyrzucone, gdyż niestety zmarzły, podobnie jak wrzosy... głównie rózowe. Rosło kilka tulipanów, które juz klapły, teraz czekam na rozkwit maciejki i aksamitki. Oko cieszy pierwiosnek, który dostałam od sąsiadki, niestety powoli przekwita. Prawdopodobnie wkrótce będę musiała wymienić całą ziemię, gdyż jest tam niewielki w sumie spadek i cała woda spływa.. także nic co rośnie u samej góry nie wypusiło, jedynie róża pnąca.. Cała ta woda spływa na kostkę wraz z ziemią i brudzi ją, przepływa przez szczeliny w palisadach, nie wiem jak temu zapobiec. :/
____________________
żona, mama 2,5-latka. Studentka. W trakcie budowy domu i z planami na przynajmniej ładny ogród. Niestety kompletnie ZIELONA ...
zawitka 20:57, 17 sie 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14060
Witaj Ula ! Nie martw się wszyscy tak zaczynaliśmy ,powoli , po trochę aby do przodu .Nic nie rób bez planu bo dziś nie warto.Planuj sobie kolejne etapy i to wszystko .Gdzieś z boku możesz chodować roślinki na rozsady.Trzymam kciuki i pozdrawiam Ciesz sie każdym etapem robót to daje kopa
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies