Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

piwonia 16:20, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Witam. Jakiś czas temu zarejestrowałam się ale dopiero teraz próbuję coś wkleić i podzielić się z wami moim ogrodem. Mam nadzieję, że za jakiś czas będę już biegle "buszować " po ogrodowisku.
Przez ogrodowisko zarywam noce ponieważ uwielbiam wieczorami przeglądać wasze zdjęcia ale niestety ciągle widzę nowe inspiracje i wszystkie moje plany o ogrodzie poszły w niepamięć i teraz już sama nie wiem co jeszcze mogę zrobić.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do waszego grona
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:30, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Widok z tarasu. Na tyle mamy garaż oraz kuchnie letnią i altanę. W kole chcę mieć niesymetryczne kule. Na chwilę obecną są tuje danica ale chcę jeszcze dokupić bukszpany i formować je w kule. W wywijasie, który przechodzi przez koło i łączy się z pasem zieleni po drugiej stronie ogrodu wszadzone są tawuły japońskie ale coś kiepsko mi rosną i kilka będę musiała przesadzić. Myślałam też aby w ogóle się ich pozbyć i wsadzić tam też kule danica a tawułe wsadzić pod szmaragdami za huśtawką.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:35, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Przed tarasem mam rabatę w chwili obecnej jeszcze pusta tylko jeden rd . Początkowo miały być same rd po 3 sztuki na każdą rabatę ale teraz przechodzi mi myśl aby wsadzić tam rośliny formowane na kule i stożki a uzupełnić jasnymi i ciemnymi żurawkami i białymi pelargoniami. Jak myślicie ???? Która opcja lepsza , a może coś wy mi poradzicie?
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:37, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/58/581444/original.JPG[/img
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:38, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:39, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Oj wreszcie się udało wkleić zdjęcie. To jest ta rabata przed tarasem
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:43, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Widok z tarasu. Na tyle mamy garaż oraz kuchnie letnią i altanę. W kole chcę mieć niesymetryczne kule. Na chwilę obecną są tuje danica ale chcę jeszcze dokupić bukszpany i formować je w kule. W wywijasie, który przechodzi przez koło i łączy się z pasem zieleni po drugiej stronie ogrodu wszadzone są tawuły japońskie ale coś kiepsko mi rosną i kilka będę musiała przesadzić. Myślałam też aby w ogóle się ich pozbyć i wsadzić tam też kule danica a tawułe wsadzić pod szmaragdami za huśtawką.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:49, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Widok z końca działki. Po lewej stronie mam juz nasadzenia ale na tych zdjęciach słabo widoczne. W wolnej chwili cyknę z bliska.
Pod brzozami tawuły już przestały kwitnąć. Wczesnie pięciorniki i jeszcze jakieś krzewy niestety nie pamiętam nazwy. Mało widoczne na zdjęciu.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
piwonia 16:53, 30 kwi 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Wieczorkiem wkleję zdjecia przodu ogrodu. Tam jeszcze więcej pracy mnie czeka. Wszelkie komentarze mile widziane. Może macie jakieś pomysły
Pozdrawiam wszystkich i liczę skromnie, że mnie przyjmiecie
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
MiraR 18:16, 30 kwi 2014

Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 624
Już mi się podoba
Pozdrawiam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies