Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie

Dorota123 22:40, 01 maj 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
http://majawogrodzie.tvn.pl/206,Rododendronowe-krolestwo-odc-492,odcinek.html
Nie wiem czy byłaś już w wątku Bogdzi, to ona jest ekspertką od RH i według niej one lubią nasłonecznione miejsca. U mnie rosną pod świerkami i muszę je często podlewać.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
piwonia 22:50, 01 maj 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Tak. Widziałam Bogusi ogród. Piękne RH . W Maji też oglądałam. Zawsze myslałam , że RH lubią półcieniste miejsca ale po Jej wypowiedzi postanowiłam wsadzić w słońcu tylko trochę te sezonowe wiatry mnie martwią. Do okoła nas głownie pola. O wszechobecnym chwascie nie wspominam. Mam też warzywnik za ogrodzeniem i dzisiejszej nocy chwast objawił się niesamowity.
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
Dorota123 22:53, 01 maj 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Musisz uaktywnić swój podpis bo trudno do Ciebie trafić.
OGRODOWISKO, uaktywnienie podpisu ,,,,skopiuj ten tekst i wklej go w edycji swojego profilu, wykasuj 3 znaki$$$ pourl= i powinno zadziałać
[url$$$=http://www.ogrodowisko.pl/watek/4022-
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
piwonia 13:09, 02 maj 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Czy macie jakiś pomysł na usychającego iglaka, dokładnie mam sosne himalajską wsadzona była w marcu i dostaje żółto-pomarańczowe igły. Da się ją jeszcze uratować??????????/
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
Dorota123 19:49, 02 maj 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Zadziałało, ale mogłaś wpisać coś co byłoby kojarzone z Tobą. Pozdrawiam - na iglakach się nie znam, więc nie pomogę.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Margarete 14:59, 07 maj 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Witaj Piwonia,
kolejna koleżana z nszego regionu z kolejnym wielgasnym ogrodem, ale masz pole do popisu, bedzie pieknie, juz to czuję.
W której części ziemi łódzkiej jest twój ogród ?
Trudno mi doradzać, nie wiem jaki charakter miałby miec twój ogród - bardziej formakny jaku naszej szefowej czyli byukszpany, cisy, rzadkie gatunki drzew, róże,niewiele gatunków kwitnących bylin czy bardziej taki jak angielskie rabaty z dużą ilościa kwitnących bylin,roslin cebulowych, kwitnących krzewów jak nnp. u Małej Mi?
Pobiegaj po wątkach, wybierz typ i chrakter nasadzen, pooglądaj tez gotowe seriale zdjęc z realizacji Danusi - szefowej np. Ogród przy białym domu czy Ogród z lustrem. Wyrobisz sobie swój własny styl, własny poglad na to co chciąłabys miec
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
piwonia 07:10, 08 maj 2014

Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 29
Witaj Margarete.
Jestem z okolic Rzgowa. Masz racje odnośnie wyboru chrakteru ogrodu. Marzy mi się ogród bardziej nowoczesny ale nie surowy , zimny ale taki z kwitnącymi roślinami, rh i z racji wielkości działki kilka dużych drzew ale nie za wielkich. Dwa lata temu przeszła u nas trąba powietrzna i wielka lipa zatrzymała mi się przed drzwiami nie wspominając o pozostałym bałaganie. Bardzo podoba mi się "Ogród nie tylko bukszpanowy" i trafiłaś Ogród z lustrem . Pozdrawiam cię serdecznie . Teraz muszę juz kończyć ponieważ muszę wyszykować brygadę do szkoły. A ty z jakiej strony jesteś???? Ponoć u Małej Mi była Maja - słyszałaś/??????
____________________
Moje początki czyli wielkie marzenia o pieknym ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies