Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz kawałek miejsca na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz kawałek miejsca na ziemi

butterflajka 11:22, 16 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Witam sylkam tym razem u Ciebie
Jak już wspomniałam mamy trochę wspólnego, busz, krzaczory i sypiący się domek mój jeszcze z zewnątrz się trzyma, ale pękają ściany, podłoga się gdzieniegdzie wali, wszedł grzyb..i generalnie jest do zburzenia...no i winobluszcz...był wszędzie Jeszcze jak trzyma się ogrodzenia, to jest do przyjęcia, ale "wchodził" wszędzie, na każdą choinkę stojącą obok, na każdą thujkę..kosztowało nas to sporo energii, żeby to jakoś ogarnąć chwilowo trzymamy go w ryzach ale walkę zaczęliśmy rok temu ...

co do mat bambusowych, też chcieliśmy ich użyć, jednak znajomi pokazali nam matę roczną i odpuściliśmy..może to kwestia złego zamontowania, albo złej jakości maty, (mata macie nie równa ) ale wyglądała nieciekawie...nierówno wisiała...i w ogóle mało estetycznie, już chyba lepszym rozwiązaniem są te tanie lamele (ok 40 zł za panel 1,8m x 1,8m ) przynajmniej są na ramie i będą równe my po przeliczeniach i wielu za i przeciw postanowiliśmy w końcu stworzyć własnoręcznie z listewek panele/płot..nie wiadomo jak to nazwać wiele pracy, żeby to dociąć i zakonserwować..ale mam nadzieję, że posłuży dłużej niż rok

trzymam kciuki za Twoją "walkę" i będę zaglądać
pozdrawiam!!!
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
sylkam 14:49, 16 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 43
Podejrzałam - piękne masz te Swoje "drewniane panele". Ale bez zdolności stolarskich (a raczej z dwiema lewymi rękoma) to mi się nie uda.
Muszę coś innego wykombinować, tak na jakiś czas. W zamyśle mam osłonić się thujami.
____________________
Nasz kawałek miejsca na ziemi Wyzwanie
butterflajka 15:25, 16 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa, jak już napisałam- obie damy radę
Jak docelowo mają osłonić thujki, to może faktycznie pomyśleć o tych matach albo lamelach...ten "jakiś czas" wytrzymają
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
tabliczkazna... 08:39, 21 maj 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Hej, co tam słychać na wojnie z winorośla? Nie zawiązała Cię w supeł?
____________________
Marta
Kasaaja 16:41, 30 maj 2014


Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 28
Witam krajankę ja też z Mińska pozdrawiam
____________________
Urszula
hanka_andrus 22:12, 26 wrz 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Co słychać w ogródku? Odpuściłaś Ogrodowisko? Czy czasu nie masz na bywanie?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies