Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Może ktoś mógłby mi odstąpić funkie bądź cokolwiek co mu zbywa w ogrodzie ?????

Pokaż wątki Pokaż posty

Może ktoś mógłby mi odstąpić funkie bądź cokolwiek co mu zbywa w ogrodzie ?????

iwona0765 09:48, 11 maj 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Witajcie , postanowiłam się odważyć i zapytać Was czy może macie jakieś sadzonki roślin bądź traw , którymi moglibyście się podzielić , uwielbiam funkie , zauroczyły mnie gdy oglądałam je w Waszych ogrodach ,a ponadto ponoć nie są trudne w pielęgnacji , więc bardzo proszę .....może ktoś się zdecyduje podzielić ? W ogóle jeżeli mógłby ktoś podzielić się czym kol wiek to ja chętnie przyjmę , pokryję koszty przesyłki oczywiście i ucieszy mnie choćby najmniejsza roślinka Pozdrawiam .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
zawitka 11:41, 10 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Iwonko skąd jestes ,czy masz swój wątek jesli tak to go aktywój mam hosty i mogę się podzielić Podaj na pw swoje namiary to się skombinuje roślonki Tylko poczekamy do jesieni chyba bo sa teraz biedne mało wody i upał to szkoda Pozdrawiam .Ajeszcze --brak odwagi ha h a przeciez tu tylko o roślinkach mowa i wymianie Pozdrawiam cieplutko
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
iwona0765 07:11, 11 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Jestem z kujawsko-pomorskiego nie daleko Brodnicy , dziękuję ,że odpisałaś .Także uważam ,że lepiej zaczekać do jesieni ze względu na upały bo mogłyby ugotować się w "podróży" a szkoda by było i to bardzo .Ogródek mam wspólnie z mamą ,( ponieważ na naszej działce mąż buduje domek ) , ale roślinki powoli "zbieram " i z tąd moja prośba....rozrosną się to wtedy przeniosę na naszą działkę a część zostawię mamie...zbieram się za założenie własnego wątku ,ale jakoś nie mam z czym wystartować przy Waszych ogrodach ...Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odzew .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
bacowa 07:31, 11 lip 2014


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463

Witaj ,mogę się podzielić funkiami i jezcze coś innego się znajdzie.
mieszkamy niedaleko siebie, ja w okolicach Kwidzyna.
pozdrawiam
iwona0765 11:50, 11 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Toż to istny hostowy RAJ ,byłabym prze szczęśliwa gdybyś mogła podarować mi jakieś malutkie sadzonki , przyjmę każdą roślinkę,oczywiście pokryję kszty wysyłki. sprawdziłam na mapie -mamy do siebie jakieś 75 km.Pozdarwiam serdecznie .
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
monteverde 11:54, 11 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a do Olsztyna masz daleko? to zapraszam na jesieni
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
iwona0765 11:59, 11 lip 2014


Dołączył: 16 lis 2013
Posty: 203
Nie kuście bo przyjadę faktycznie do Olsztyna też nie jest aż tak daleko .Pozdrawiam
____________________
Kawałek ziemi na którym ma powstać dom i ogród
monteverde 12:00, 11 lip 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
iwona0765 napisał(a)
Nie kuście bo przyjadę faktycznie do Olsztyna też nie jest aż tak daleko .Pozdrawiam

To zapraszamw swoim wątku funkii też trochę wstawiłam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
katarzynkak 23:22, 12 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
Ja mogę Ci podarowac sadzonki rudbeki
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
tila 12:38, 15 lip 2014

Dołączył: 13 kwi 2014
Posty: 14
Ja jestem z okolic Aleksandrowa Kuj,tez zapraszam do mnie funkie i inne bylinki tez się znajdą.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies