Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Butterflajka wita Wszystkich bardzo serdecznie!!!! :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Butterflajka wita Wszystkich bardzo serdecznie!!!! :)

butterflajka 23:50, 14 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Witam Wszystkich forumowiczów!
Przyznam się szczerze, że zaglądam na forum już od jakiegoś czasu wciąga mnie to coraz bardziej ...i wreszcie odważyłam się zarejestrować
Od roku posiadam działkę (swoją własną- wcześniej działałam na rodzinnej ), wkręciłam się i to bardzo w jej aranżacje, ale cały czas się jeszcze uczę, co... jak... gdzie... i kiedy dzięki Wam również. Mam nadzieję, że w końcu dojdę do tak wysokiego poziomu jak Wy Zapał jest, jakieś pomysły również i myślę, że to już jest coś Może odważę się któregoś dnia zaprezentować swoje dzieła Witam raz jeszcze i gorąco Was pozdrawiam!
Magda
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
Magdalenka 08:04, 15 maj 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witaj imienniczko, bardzo jestem ciekawa Twojego ogrodu.
Pozdrawiam.
____________________
Magda Na Francuskiej
butterflajka 09:20, 15 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Witam serdecznie Magdalenka ! i dziękuję za odwiedziny chwilowo mój ogród się tworzy, ze starego lekko zaniedbanego powstaje właśnie ogrodzenie z poziomych desek, przed nim w rogu planuję rabatkę....zbuduje się też altanka grillowa, zbiorę wszystko do kupy i pokażę ) moje prace w tym roku zaczęły się już od początku marca pozdrowienia)))
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
sylkam 08:46, 16 maj 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 43
Witaj, z tego co piszesz to jesteśmy chyba na tym samym etapie tworzenia ogrodu.
Nie wiem czy też tak masz, jest tu tyle ciekawych informacji i inspiracji że sią czasem gubie.
Trzymam kciuki i czekam na prezentacje postępów.
____________________
Nasz kawałek miejsca na ziemi Wyzwanie
butterflajka 11:11, 16 maj 2014


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 89
Witam serdecznie sylkam Przejrzałam Twój wątek i mamy dużo wspólnego
A z nadmiarem informacji i inspiracji też tak mam Przeglądam od jakiegoś czasu wątki, ogrody i mam jeden wielki mętlik w głowie, ... mam nadzieję, że się wreszcie coś poukłada i coś ciekawego z tego wyjdzie
Jeszcze nie doszłam do tego jak się w stopce umieszcza swoje wątki ;P (chyba, że to jakoś samo się ) ale zapraszam do mnie :
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4527-butterflajowy-ogrod-czyli-ciezkie-poczatki-ogrodniczki
mały kawałeczek prac już umieściłam

Dziękuję za odwiedziny i kciuki, przydadzą się!
Gorąco pozdrawiam!
____________________
Magdalena Butterflajowy ogród- czyli ciężkie początki ogrodniczki :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies