Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Żagiel przeciwsłoneczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Żagiel przeciwsłoneczny

beta 09:59, 15 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
witam serdecznie

czy ktoś z Was kochani ma/miał doczynienia z żaglem przeciwsłonecznym?...czytam o tym na necie, ale chciałbym też zasięgnąc opini kogoś kto użytkuje już coś takiego...czy macie w tym temacie jakieś doświadczenia?...proszę o podzielenie się uwagami

p.s z góry przepraszam jeśli przegapiłam jakiś istniejący wątek na ten temat

pozdr. B.
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Joanna___ 10:18, 15 maj 2014

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452

Natknęłam się na taki wątek.Może się przyda.Pozdrawiam
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2860-zaluzja-i-zagiel-kto-ma
____________________
Juzia 10:23, 15 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Iza ma....popytaj
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3449-dazenie-do-idealu-czyli-trudna-nauka-pokory?page=90#post_5
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
MalgosiaR 10:43, 15 maj 2014


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 531
Beta,

mam od zeszłego sezonu żagiel w kształcie trójkąta. W tym roku dokupię drugi żeby były na zakładkę.
U mnie się sprawdza, jedyny minus taki że po wielkich ulewach gdy go nie złożyliśmy tylko został napięty rozciągnął się niestety. Siedząc na tarasie pod takim żaglem mam wrażenie jakbym się przeniosła nad morze, bardzo przyjemne odczucie. Dużym plusem jest możliwości wyprania. Nie jestem w stanie ocenić ochrony przed deszczem bo jak padało zawsze uciekałam do domu, może w tym sezonie się uda przetestować. Na pewno dobrze chroni przed słońcem i daje sporo cienia, ale musi być dobrze napięty.

Jeśli chcesz po zamontowaniu drugiego - pewnie za jakiś tydzień- mogę wstawić zdjęcia jak to wygląda, jeśli chciałabyś proszę o przypomnienie .

____________________
Małgosia - Ogrod Malgosi samosi
beta 11:34, 15 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953

Joanna___ napisał(a)

Natknęłam się na taki wątek.Może się przyda.Pozdrawiam
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2860-zaluzja-i-zagiel-kto-ma

Juzia_G napisał(a)
Iza ma....popytaj
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3449-dazenie-do-idealu-czyli-trudna-nauka-pokory?page=90#post_5


dzięki Dziewczyny...buziak dla Was
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
beta 11:35, 15 maj 2014


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
MalgosiaR napisał(a)
Beta,

mam od zeszłego sezonu żagiel w kształcie trójkąta. W tym roku dokupię drugi żeby były na zakładkę.
U mnie się sprawdza, jedyny minus taki że po wielkich ulewach gdy go nie złożyliśmy tylko został napięty rozciągnął się niestety. Siedząc na tarasie pod takim żaglem mam wrażenie jakbym się przeniosła nad morze, bardzo przyjemne odczucie. Dużym plusem jest możliwości wyprania. Nie jestem w stanie ocenić ochrony przed deszczem bo jak padało zawsze uciekałam do domu, może w tym sezonie się uda przetestować. Na pewno dobrze chroni przed słońcem i daje sporo cienia, ale musi być dobrze napięty.

Jeśli chcesz po zamontowaniu drugiego - pewnie za jakiś tydzień- mogę wstawić zdjęcia jak to wygląda, jeśli chciałabyś proszę o przypomnienie .



Małgosiu, byłoby wspaniale gdybyś zamieściła zdjęcia...czekam zatem
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Juzia 13:07, 15 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38555
Ja myślę, że to jest dobry patent.
Sama się zastanawiałam nad trójkątnym na taras. Teraz nie jest może bardzo potrzebny, ale kiedyś pewnie będziemy taki mieć.

Zatem też czekam na fotki i opinie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
kolcero 13:19, 09 kwi 2017

Dołączył: 16 mar 2014
Posty: 43
Znalazłem ubiegłoroczne zdjęcie z żaglem w tle
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies