Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Ogrodeczek 14:48, 16 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Nallar napisał(a)
Kilka postów wcześniej pytałaś o nawóz. Jeśli chodzi o gołębi wiem że jest bardzo mocny. Znajomy właśnie takim nawozem spalił cały warzywnik. Jakie proporcje dał nie wiem, ale uważaj abyś nie zaszkodziła uprawie.


Dzięki za przestrogę
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 14:55, 16 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
hanka_andrus napisał(a)
Ptasi nawóz najlepiej jest namoczyć w pojemnuiku i dolewać do konewki porządnie mieszając. Proporcja zależy od ilości nawozu.
Myślę,że 1: 10 lub 1/2: 10.



Dziękuję Haniu za podpowiedź spròbuję bardziej rozcieńczyć ... nie chcę mieć pustyni .. boję się o kwiatuszki

Cieszę się że mnie odwiedzasz Haneczko miło mi
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 15:00, 16 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
eda napisał(a)
Ale zieeelono u ciebie Małgoś i motyla złapałaś a i reszta piękna no i malwa cudo u mnie teść niechcąco popalił i teraz w doniczce ale pewnie nie zakwitnie Buziaki zostawiam
Lecę pranie wieszać może jeszcze owieje no i róże sadzić mam paaaa


Edziu dzięki że zaglądasz do ogròdeczka jak już podziałasz z ròżami to daj znać pobiegnę do Ciebie podziwiać nowe nasadzenia malwa wysiewana w zeszłym roku zaszczyciły mnie swoją obecnością

Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
hanka_andrus 16:03, 16 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Zaglądam,ale czasu mało, czasem coś wpiszę, nieskromnie wymądrzając się.
Dzięki za wizyty u mnie.
Wstawię Tobie monardę-pysznogłówkę, Może znajdziesz dla niej miejsce u siebie?



____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ogrodeczek 18:19, 16 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
hanka_andrus napisał(a)
Zaglądam,ale czasu mało, czasem coś wpiszę, nieskromnie wymądrzając się.
Dzięki za wizyty u mnie.
Wstawię Tobie monardę-pysznogłówkę, Może znajdziesz dla niej miejsce u siebie?





Dziękuję Haniu, piękna jest z nasionek się hoduje? Spròbuję a wieloletnia jest ta monarda? Do mojego wiejskiego mini buszu będzie pasowała

____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
hanka_andrus 18:56, 16 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Monarda. Wieloletnia bylina. Są różne kolory. Szybko się rozrasta. Wysoka do metra, albo i więcej. Najlepiej zobyc kłącze.Ja dostałamod znajomej ogrodniczki.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
eda 21:42, 16 lip 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
acha ja też dostałam gotową roślinkę tylko nie wiedziałam że taka duża rośnie śliczna jest będę musiała przesadzić teraz pięknie kwitnie I jeżówka jak samolocik ha ha Buziam Małgoś warjacje różowe ukończone



____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ogrodeczek 22:24, 16 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
dziewczyny dzięki za podpowiedzi i czekam na jeszcze ! Buziaki za odwiedziny :*

Edziu trafiłaś bezbłędnie..
Jeżówki ubóstwiam do wiejskiego pasowałyby wspaniale jednak sadzonka nie wybiła
Haniu , Edziu pysznogłówką mnie uwiodłyście piękna jest i ciekawa fajnie, że taka duża rośnie a długo u Was kwitnie?


Edziu już widziałam cudne krzaczki będziesz miała może i ja na ròżę się skuszę ... Ach te fundusze


Na razie na przyszły rok liczę na dwuletnie i wieloletnie na razie zaczynają wschodzić, ale już mam pod górkę zmyły mi się opisy nie sprawdziłam markera

Mam nadzieję że jakoś to będzie do Was i tak mi na razie daleko będę miała usprawiedliwienie



Nie piszę co wysiałam bo to mało istotne zobaczymy co wzejdzie ... może damy radę rozpoznać ?



____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
grazyna_olsz... 11:09, 17 lip 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Pooglądałam Pozdrawiam i uciekam
Ogrodeczek 13:03, 17 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Dzięki Grażynko za odwiedzinki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies