Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Ogrodeczek 09:11, 21 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Edziu potworek mieszka w domu w akwarium razem z żabami fajnie że zaglądasz do mnie dzięki

Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 09:21, 21 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Na miły początek dnia


Gość nad oczkiem








U Babci Zuzi


















____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
eda 16:50, 21 lip 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ślicznie i potworek super i ważkę złapałaś trudno ją cyknąć wiem coś o tym widzę że masz do okoła oceanarium i w domu i w oczku tak samo z naturą jak ja super u mnie też wszędzie tego pełno i w domu i na podwurku Buziaki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ogrodeczek 22:44, 21 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Edytko zwierzaki też kocham, wadzi mi to jeśli chodzi o kwiaty zwłaszcza w domu bo mam koty beztrosko chowane i włażą gdzie chcą dlatego szaleję w ogródeczku to babcia zaraziła mnie grzebaniem w ziemi
Zawsze zachwycam się jej ogrodem a babcia skromnie to samo rośnie, nie chce mi się w tym roku nic nie sadzę i zawsze jest obficie i pięknie, chodzi przesadza, nasadza

Edytko jesteśmy szczęściarami! mamy swoje zielone, kwieciste, odskocznie uwielbiam kontakt z naturą, lubię obserwować owady, zwierzaki Piękne kolorki róż masz lampeczki też niczego sobie



Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
hanka_andrus 23:01, 21 lip 2014


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Małgosiu,pozdrowienia dla Babci, ma piękny ogródek, chociaż jej w
"tym roku się nie chce",ha,ha,ha.
Twój nie gorszy.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ogrodeczek 00:20, 22 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Witaj Haniu dziękuję przekażę
bardzo cieszę się Haniu że zaglądasz do mnie, komentujesz i podpowiadasz nawóz rozcieńczyłam 1:10 króliczy 1:20 gołębi roślin nie popaliło mam nadzieję że coś zadziała i odżywią się uratowałaś mnie dziękuję
gailardię (truskaweczkę) i pysznogłówkę podejrzaną u Ciebie muszę mieć, cudowne ! Muszę wysiać jeżówkę podpatrzoną u Edzi już wysiałam zobaczymy czy wzejdzie

To będą wiejskie kwiaty w ogródeczku między innymi bo przecież na jakieś jeszcze się skuszę... sielski to chaos dla mnie pełen barw ale postaram się stworzyć kompozycje a nie misz masz może okiełznam burzę kwiatów w przyszłym roku


Pozdrawiam serdecznie

Dobrej nocki




____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 00:20, 22 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566











Dobranoc


____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 08:14, 22 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Witajcie w ten słoneczny poranek na dzień dobry poziomeczka z ogródeczka , konsumpcja



Gryzelda





Gryzia
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
zawitka 19:06, 22 lip 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Małgoś ale piękne ryby ---gratulacje dla eMa A gryziela nie lubię
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Ogrodeczek 20:30, 22 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Dzięki Zawitko rybcie to oczko w głowie mojego M ucieszy się zazwyczaj słyszymy bleeee jakie mutanty heh no fakt to są mutacje na welonach bo taki to gatunek naszych rybek w oczku


Jak ktoś by chciał to mój M jest akwarystą i zakłada akwaria, oczka co Komu się zamarzy serwisuje zbiorniczki

Jak ktoś chce to karmę dla zwierząt też ogarniamy dajcie znakami służę pomocą, poradą od 8 lat w branży zoologicznej stąd ten bzik na zwierzaki


Buziaki

____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies