Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Wiejski ogródeczek po mojemu :)

Ogrodeczek 19:47, 27 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Agcia napisał(a)
Piękne te ostatnie widoczkitakie naturalne-me gusta. I zwierzaczki też fajne
Pozdrawiam!



Witam bardzo miło mi gościć Ciebie u siebie jestem zaszczycona Twoją wizytą .. zapraszam ponownie
cieszę się że Ci się podoba

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
AgataBC 19:55, 27 lip 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Łoj tam łoj tam ja zwykły, szary człowieczek. Miałam w zeszłym roku podobny misz masz na jednej z rabat - i bardzo mi się podobał, dodatkowo przyrodnik z Ciebie- ja też lubię zwierzęta.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Ogrodeczek 08:23, 28 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Agcia napisał(a)
Łoj tam łoj tam ja zwykły, szary człowieczek. Miałam w zeszłym roku podobny misz masz na jednej z rabat - i bardzo mi się podobał, dodatkowo przyrodnik z Ciebie- ja też lubię zwierzęta.



Agciu nie ojjjj tam ... Taka prawda mam to szczęście że mogę podglądać, podziwiać i uczyć się od najlepszych

na kompozycje bukietowe jeszcze się nie porywam Za to u Ciebie podziwiam i wzdycham z zachwytem

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
eda 22:16, 28 lip 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Małgoś ślicznie u ciebie TYy wiesz nie ? kociaki dostojne i szczurka spacerowiczka a i dojżałam szałwię trójbarwną i tytoń u mnie wysiewał się co roku ale chyba bliżej sierpnia zobaczymy ale masz różnych okazów cieszę się że podobały ci się u mnie kropelki Buziaki spokojnej nocki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Ogrodeczek 23:03, 28 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Edziu ślicznie? Pfff.. może kiedyś jeszcze dużo wiedzy przede mną do ogarnięcia a przede wszystkim muszę popracować nad kolorami!
oszczędności.. ogród był zrobiony za 700 zł w zeszłym roku, większość poszła na ziemię znalazłam ofertę z dostawą do domu 50l za 5 złotych kupiłam 80 worków opony odzyskane i pryśnięte sprayem, doniczki kupione po najniższej możliwej cenie i kwiaty tak bardzo chciałam mieć ogród pełen kwiatów niewielkim kosztem jak do tej pory szło mi nieźle... Dlatego Kwiaty z nasion [ cebulowe miałam ale nie przezimowały i zgniły ] na sadzonki mnie nie stać bo cały czas coś ale i miejsca nie mam ... tu popełniłam błąd tak myślę.. większość nasion wysiewana w miksie kolorów i sadzona w grupach z gatunku dopiero teraz jak zakwitły zdradziły swoje barwy.. a tu cały sekret tkwi w połączeniach kolorów a nie Mix z mixem i jak mają się podkreślać, akcentować, komponować mam nadzieję że uda mi się w przyszłym roku teraz jestem zawstydzona swoim misz maszem w ogródeczku po spacerach po ogrodowisku chociaż rośliny rosną chaotycznie sprawiają mi radość ale przecież wiejski to burza kwiatów i Mix kolorów postaram się nad tą burzą zapanować będę zbierać nasiona i grupować gatunkami i kolorami

Szałwię mam spodobała mi się w zeszłym roku a był to rok eksperymentów, podobają mi się te żyłki


Tytoń debiutuje jest jedna sadzonka, nasiona nie chciały wschodzić w efekcie aż jeden udało się utrzymać dlatego czekam na Twoje tytonie Edziu u Ciebie deszcz jest ozdobą diamenciki

Dobrej nocki

Buziaki




____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
AgataBC 08:35, 29 lip 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Ogrodeczek napisał(a)
Edziu ślicznie? Pfff.. może kiedyś jeszcze dużo wiedzy przede mną do ogarnięcia a przede wszystkim muszę popracować nad kolorami!
oszczędności.. ogród był zrobiony za 700 zł w zeszłym roku, większość poszła na ziemię znalazłam ofertę z dostawą do domu 50l za 5 złotych kupiłam 80 worków opony odzyskane i pryśnięte sprayem, doniczki kupione po najniższej możliwej cenie i kwiaty tak bardzo chciałam mieć ogród pełen kwiatów niewielkim kosztem jak do tej pory szło mi nieźle... Dlatego Kwiaty z nasion [ cebulowe miałam ale nie przezimowały i zgniły ] na sadzonki mnie nie stać bo cały czas coś ale i miejsca nie mam ... tu popełniłam błąd tak myślę.. większość nasion wysiewana w miksie kolorów i sadzona w grupach z gatunku dopiero teraz jak zakwitły zdradziły swoje barwy.. a tu cały sekret tkwi w połączeniach kolorów a nie Mix z mixem i jak mają się podkreślać, akcentować, komponować mam nadzieję że uda mi się w przyszłym roku teraz jestem zawstydzona swoim misz maszem w ogródeczku po spacerach po ogrodowisku chociaż rośliny rosną chaotycznie sprawiają mi radość ale przecież wiejski to burza kwiatów i Mix kolorów postaram się nad tą burzą zapanować będę zbierać nasiona i grupować gatunkami i kolorami



Skąd ja to znam ... całkowicie Cię rozumiem
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Ogrodeczek 13:13, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Agcia napisał(a)


Skąd ja to znam ... całkowicie Cię rozumiem


Dzięki Agciu tak to jest jak chce się mieć a nie ma za co... I jeszcze wielka niewiadoma czy nasiona wzejdą, ile , jakie kolorki będą... Kwiecista ruletka

Dzięki że odwiedzasz mnie


Buziaki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Kasya 16:54, 29 lip 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41974
Witam, łaczka kwiatowa podobna do mojej tez lubie taki misz masz
ale po ostatnich ciaglych deszczach wszystko u mnie poległo
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Ogrodeczek 17:01, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
Kasya napisał(a)
Witam, łaczka kwiatowa podobna do mojej tez lubie taki misz masz
ale po ostatnich ciaglych deszczach wszystko u mnie poległo



Witam dziękuję za odwiedziny i zapraszam częściej

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Ogrodeczek 22:52, 29 lip 2014


Dołączył: 23 maj 2014
Posty: 566
W moim małym ogródeczku coraz więcej kwiatów

Rudbekia


Ślazówka ogrodowa


Nachyłek dwubarwny



Dobrej nocki
____________________
Wiejski Ogródeczek po mojemu :) Małgoś
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies