Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Anety

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Anety

anetta 15:00, 24 wrz 2014


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Jestem zauroczona Rozchodnikiem, na wiosnę planuję obsadzić go całkiem sporo na nowej rabacie, właściwie starej do modernizacji... miałam tylko 1 szt do tej pory .

____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
anetta 15:22, 24 wrz 2014


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Kule Żywotnika zachodniego 'Danica' 5 szt powędrowało z ogrodu do donic na tarasie mam nadzieje że im się tam spodoba...

____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
isia33 14:35, 04 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Witaj, szkoda, że masz tak mało zdjęć. Ogród jest piękny a ta rabata z trawami - marzenie. Gdzie kupujesz trawy?
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
anetta 17:01, 04 sty 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
isia33 napisał(a)
Witaj, szkoda, że masz tak mało zdjęć. Ogród jest piękny a ta rabata z trawami - marzenie. Gdzie kupujesz trawy?


Rośliny przywożę zazwyczaj od Rodziców mają szkółkę koło Krakowa jak tylko jestem u nich to zawsze coś przytargam do ogrodu.Czasami kupuję też w Nisku albo koło Krzeszowa jest fajna też szkółka roślin- tanio i dobry materiał Zdjęć dodam jak się roślinki porozrastają i będzie co pokazywać. Mam trochę problem na niektórych rabatach bo jest za mokro i nic mi nie chce tam rosnąć.
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
isia33 21:56, 04 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Fajnie masz z Rodzicami Moje rośliny w większości pochodzą ze szkółki w Turbi, wszystko mają zdrowe i całkiem spore. U Ciebie wilgotno, u mnie za sucho, bo piasek. ALe i tak jest radość
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
anetta 20:49, 07 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Czy Wy też nie możecie doczekać się już wiosny i "ogrodowych rewolucji" przesadzania, rozsadzania, dosadzania... ogrodoholizm nieuleczalny chyba Pozdrawiam
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
Iwk4 16:37, 09 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anetko, przyszłam się przywitać w twoim wątku. Masz taki śliczny ogród i tak mało zdjęć. I twój link w podpisie nie działa, ciężko dotrzeć do twojego ogrodu.

Aby uaktywnić link, myszką zacytuj ten post, skopiuj adres twojego wątku Ogródek Anety, który teraz masz na zielono wyświetlony , wejdź na swój profil i wklej do podpisu zamiast tego co masz teraz. Mam nadzieję, ze zadziała. Czekam na więcej fotek. Pozdrawiam


Ogród Anety
____________________
Ogródek Iwony II
anetta 22:21, 09 lut 2015


Dołączył: 11 wrz 2013
Posty: 900
Iwk4 napisał(a)
Anetko, przyszłam się przywitać w twoim wątku. Masz taki śliczny ogród i tak mało zdjęć. I twój link w podpisie nie działa, ciężko dotrzeć do twojego ogrodu.

Aby uaktywnić link, myszką zacytuj ten post, skopiuj adres twojego wątku Ogródek Anety, który teraz masz na zielono wyświetlony , wejdź na swój profil i wklej do podpisu zamiast tego co masz teraz. Mam nadzieję, ze zadziała. Czekam na więcej fotek. Pozdrawiam


Ogród Anety


Iwonko bardzo Ci dziękuje za cenną radę jak wkleić link w opisie do mojego ogrodu. Jak tylko przyjdzie wiosna na pewno pojawią się nowe zdjęcia obiecuję
____________________
Aneta Ogród Anety ----Wizytówka
wiewiora 22:58, 09 lut 2015


Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 749
aneta_swieca napisał(a)


Rośliny przywożę zazwyczaj od Rodziców mają szkółkę koło Krakowa jak tylko jestem u nich to zawsze coś przytargam do ogrodu.Czasami kupuję też w Nisku albo koło Krzeszowa jest fajna też szkółka roślin- tanio i dobry materiał Zdjęć dodam jak się roślinki porozrastają i będzie co pokazywać. Mam trochę problem na niektórych rabatach bo jest za mokro i nic mi nie chce tam rosnąć.

Witaj jak dobrze trafiłam bratnia dusza ja mieszkam za Niskiem 10 km .Ogrród masz cudowny i taki dorodny ja dopiero będę zaczynać ,czy twoi rodzicezajmują się sprzedażą wysłkową ? Jak możesz to napisz namiary na szkółkę w Krzeszowie gorąco pozdrawiam..
____________________
Agnieszka-Pasja posiadania ogródka
Iwk4 12:02, 10 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
aneta_swieca napisał(a)


Iwonko bardzo Ci dziękuje za cenną radę jak wkleić link w opisie do mojego ogrodu. Jak tylko przyjdzie wiosna na pewno pojawią się nowe zdjęcia obiecuję

Widzę, że podpis się udał. Cieszę się

Anetko, daj znać wiosną, wpadnę na nowe fotki tak pięknego ogrodu. Mój ogród tworzę na bazie starych nasadzeń. Nie jest to łatwe. Ale przez te 8 miesięcy na Ogrodowisku trochę się nauczyłam i staram się przestrzegać dekalogu Danusi.
Mam sporo wątków zaznaczonych, nie wszystko nadążam czytać na bieżąco, mam nadzieję zajrzeć tu wiosną. Pozdrawiam
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies