Gdzie jesteś » Forum » Powitania » A ja zacznę inaczej...

Pokaż wątki Pokaż posty

A ja zacznę inaczej...

Kasaaja 17:00, 29 maj 2014


Dołączył: 23 kwi 2013
Posty: 28
Jak przeczytałam i obejrzałam relację z zakładania przez Danusię zimozielonego ogrodu przy białym domu targały mną bardzo silne emocje. Zazdrość, wściekłość i podziw. Wracałam tam kilkadziesiąt razy i nie mogłam uwierzyć jak tam pięknie i nie mogłam sobie darować że ja tak nie mam i nigdy mieć nie będę. Teraz mi przeszło choć nadal uważam że to jeden z najpiękniejszych ogrodów jakie widziałam.

Witam więc teraz już spokojnie wszystkich ogrodomaniaków. W więkoszości znam wasze ogrody, bo nie sposób oderwać się od czytania i oglądania. Może kiedyś pokażę co ja zaczynam tworzyć,ale narazie się wstydzę.
____________________
Urszula
Betka 17:29, 29 maj 2014


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Witaj na Ogrodowisku
Nie masz co się wstydzić mój ogród na początku był zwykłym ugorem czyli jak u większości a prze rok bardzo dużo się zmieniło
Zdradź nam i pokaż jak wygląda Twój ogród . Zaznaczam i czekam !
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Gardenarium 19:53, 29 maj 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wstydzić się to kraść, widziałaś moją budowę i zakładanie ogrodu? I czego tu się wstydzić, ważne że chcesz mieć lepiej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies