Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogródek potrzebuje pomocy :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogródek potrzebuje pomocy :)

agula 15:01, 09 cze 2014

Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 14
Witam serdecznie
Po roku podglądania pięknych ogrodów na Ogrodowisku odważyłam się założyć wątek. Robię to z wielką niesmiałoscią gdyż mój ogródek w porównaniu do waszych jest maleńki i niedopracowany.
Niestety i tak nie mogę sobie z nim poradzić tzn. z doborem roslin i z nasadzeniami.
Na początek chciałabym zmienić dwie małe rabatki ale nie mam na nie pomysłu. Wiem tylko że chciałabym aby cos się na nich działo przez cały rok bo mam widok na nie z kuchni
Mam nadzieję, że doswiadczeni ogrodnicy mi w tym pomogą.

to są te rabaty po obu stronach schodków
____________________
mój ogródek potrzebuje pomocy
agula 15:11, 09 cze 2014

Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 14
rabatka po prawej stronie
i po lewej stronie

Jak widzicie totalny misz masz
____________________
mój ogródek potrzebuje pomocy
yolka 15:12, 09 cze 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ojej jak pięknie, co Ty chcesz tu zmieniać? Z wrażenia zapomniałam sie przywitać, a wiec witaj
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Katkak 15:14, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj Agula Trochę więcej śmiałości, zapowiada się ładnie i ciekawie. Ale masz nieaktywny podpis i trudno nam będzie do Ciebie trafić. Musisz nad tym popracować. Trawki wyglądają ślicznie i zwiewnie, ale faktycznie coś zimozielonego by się tam przydało. Może jakieś bukszpanowe kuleczki, a do tego jaskrawo-zółte kuliste żywotniki? Może do tego jakiś kolorowy berberys? Nie czuję się jeszcze zbyt mocna w doradzaniu, ale to takie moje pierwsze myśli. Tu znajdziesz osoby o wiele bardziej kompetentne od doradzania co gdzie i jak . Widzę u góry ładny, drewniany płotek. I jest tam słonecznie, więc może skusisz się na jakąś różę pnącą? Czekam na więcej zdjęć i koniecznie uaktywnij podpis. Pozdrawiam serdecznie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 15:23, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Acha, byłabym zapomniała. W kwestii tych nasadzeń zobacz w wątku Richiego pt. Ogród w Tarnowie, bo On właśnie ma takie piętrowe nasadzenia.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 15:24, 09 cze 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Oooo, to buksiki już masz. Ślicznie jest
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
agula 16:08, 09 cze 2014

Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 14
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie do waszego grona No własnie muszę cos z tym podpisem zdziałać
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4632-moj-ogrodek-potrzebuje-pomocy
____________________
mój ogródek potrzebuje pomocy
agula 16:13, 09 cze 2014

Dołączył: 02 cze 2014
Posty: 14
a może podpowiecie niedoswiadczonej jak to zrobić z tym podpisem
____________________
mój ogródek potrzebuje pomocy
asica 16:33, 09 cze 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Ja bym mogła mieć taki widok z kuchennego okna
Oj będziesz mieć łatwiej niż my. Hortensje nie marzną, rozmaryn i lawenda rosną po kolana, a wilgotny klimat sprawia, że wszystko pięknie się rozwija. Taki to angielski klimat prawda?
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
bdan 17:09, 09 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
Ciekawie się zapowiada, zaznaczam do podziwiania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies