Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dobrego złe początki..??;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Dobrego złe początki..??;)

Kluska 11:20, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Ps. jak aktywować podpis???
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
Kondzio 11:21, 10 cze 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nie wkładaj tylu zdjec w jednym wpisie na raz cztery max piec bo innym sie nie otworzy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kluska 11:21, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Kondzio napisał(a)
I ja witam na ogrodowisku


Witam również i pięknie dziękuję za odwiedziny)
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
Kluska 11:24, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Magda_ napisał(a)
Witaj zapowiada się fajny ogród więc zaznaczam


Dzięki Magda To dopiero początki mojej przygody z ogrodem, mam nadzieję, że się nie poddam za szybko.. Ach ten mój słomiany zapał
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
Kondzio 11:27, 10 cze 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kluska napisał(a)


Dzięki Magda To dopiero początki mojej przygody z ogrodem, mam nadzieję, że się nie poddam za szybko.. Ach ten mój słomiany zapał
ja przyznam sie ze ja mam tez slomiany zapał ale do ogrodu mie jakos nie przychodzi a szkoda bo bym był chociaż bogatszy hi hi hi i wkoncu moze bym pojechał na wakacje na których juz nie byłem ze piec lat hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kluska 11:28, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Kondzio napisał(a)
Nie wkładaj tylu zdjec w jednym wpisie na raz cztery max piec bo innym sie nie otworzy


hihi dzięki za podpowiedź nie jestem zbyt komputerowa, więc dobrze, że ktoś czuwa i podpowiada To może jeszcze poradzisz mi jak mam aktywować podpis?? Walczę i walczę i nic..
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
Kluska 11:34, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Kondzio napisał(a)
ja przyznam sie ze ja mam tez slomiany zapał ale do ogrodu mie jakos nie przychodzi a szkoda bo bym był chociaż bogatszy hi hi hi i wkoncu moze bym pojechał na wakacje na których juz nie byłem ze piec lat hi hi hi


No trzeba przyznać, że zadbany ogródek to skarbonka bez dna, ale jaką przyjemność sprawia Posadziłam kilka roślinek i się cieszę jak dziecko, gdy kwiatuszki wypuszczają hihi
A wakacje, rzecz święta! Na tym nie wolno oszczędzać Reset musi być, i jak później przyjemnie jest wracać
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
Magda70 11:40, 10 cze 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Witaj...fajnie te donice wyglądają
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Kluska 11:44, 10 cze 2014

Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 55
Magda70 napisał(a)
Witaj...fajnie te donice wyglądają


Witaj Magda,

dzięki wielkie za odwiedziny mnie też się podobają, choć niektórzy uważają je za zbyt masywne.. muszę je ładnie obsadzić, wtedy będą już tylko akcentem. i koniecznie odmalować taki los, że jak murowane, to co roku odświeżane
____________________
kluska - Dobrego złe początki..??;)
marta_d 12:10, 10 cze 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
witaj! też miałam problem z linkiem, napisz wiadomość do Danusi, ona pomoże
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies