Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczek - pętliczek .....

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczek - pętliczek .....

Jagodaa 21:59, 17 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
malgoska napisał(a)
U mnie ta obudowana skarpa miałaby 30 metrów w jednej linii. eM kręci nosem że zaraz cały ogródek zagranitujemy a tylko taki wchodziłby u nas w grę. Więc chyba bedę musiała zagrać tylko roślinami może obsadzę ją całą trawami ozdobnymi?


Gdy wieczorem przeliczyłam na żywo, po dobudowaniu reszty moja donica będzie miała min 25m .

Coś na pewno się u Ciebie wymyśli i bez budowy .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
grazyna_olsz... 23:23, 17 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam sąsiadkę

Piękny nowoczesny ogród muszę go pokazać córce bo to sa jej klimaty
malgoska 09:19, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
Macham do wszystkich i dziękuję za kibicowanie

Mam nadzieję że jeszcze bedzie się dziać, chęci sa tylko może czasu trochę mało aleee... damy radę

____________________
ogrodniczek petliczek
maja041 09:20, 18 cze 2014

Dołączył: 15 cze 2014
Posty: 3
Dzień dobry Małgosiu. Ogród zapowiada się świetnie . Będę podpatrywać, bo również mam do obsadzenia dwie strome skarpy. Nie mam pojęcia, jak mam się do tego zabrać . Moja działka jest jeszcze mniejsza niż Twoja i do tego otoczona jest dwoma skarpami. Mam nadzieję, że jakoś sobie z tym poradzę - na szczęście jest tyle inspiracji na Ogrodowisku . Pozdrawiam
____________________
maja041
malgoska 09:21, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
zaczarowanaa napisał(a)
rowniez pozdrawiam ,zarys rabat mi sie bardzo podoba))


wczoraj tylko zjarzałam do Twojego ogródka no i zostałam na dłużej jednak skała i kamień dają niesamowite wrażenie. pozdrawiam
____________________
ogrodniczek petliczek
malgoska 09:23, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
iwka napisał(a)
Bardzo, bardzo lubię takie proste uporządkowane rabaty. Zaznaczam, bo mam nosa, że będzie się działo. Pozdrawiam


a ja iwko lubię wszytsko i proste, uporządkowane i rozczochrane plamy hahahaaa... musiałbym miec parę ogrodów i każdy w innym stylu
____________________
ogrodniczek petliczek
malgoska 09:26, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
boguslaw_r_ napisał(a)
co do migdałka to zaraz po przekwitnięciu ścinam go bardzo krótko, i tyle.


Bogusławie i tak właśnie robię, ale chyba miałam w tym roku na nim grzyba bo kwiatków mało i do tego jeszcze pleśniały na gałęzi. Pryskałam ją, poobcinałam i na razie ma się dobrze. Zobaczymy na wiosnę jak sobie bedzie radzić.
____________________
ogrodniczek petliczek
malgoska 09:28, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
kKasiA napisał(a)
Witam sąsiadkę, bardzo mi się podoba to co pokazałaś do tej pory. Zdecydowanie czekam na więcej!


Hej Kasiu byłam u Ciebie i widziałam co tam tworzysz i teraz aż wstyd pokazywać moje mizerniaki ale mam nadzieję że bedzie lepiej
____________________
ogrodniczek petliczek
malgoska 09:32, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
Kasya napisał(a)
witam,

widze ze tu zaraz koniec...dosadzic pare roslinek i juz...

zazdroszecze wszystkim ktorzy maja przemyslany ogrodek
bede zagladac


Och chciałbym dosadzić roślinki i mieć koniec leżeć na tarsie i cieszyć oczy, może za dwa lata mrrrrrrrrr...

Kasya przemyślany to on nie jest powstaje "ciągle" w mojej głowie i codziennie bym coś zmieniała.
____________________
ogrodniczek petliczek
malgoska 09:48, 18 cze 2014


Dołączył: 11 cze 2012
Posty: 82
malkul napisał(a)
Cześć babo I Ciebie tu zawiało??


Pokaz prosze z bliska palenisko, i opisz z czego dokładnie zrobione, chce wiedziec wszystko , muszę


No i mnie

Kurcze felek byłam u Ciebie i widziałam, ale żal... ja też tak chce!

Palenisko taka zwyklizna robiła mi je firma z blachy nierdzewnej, po spawaniu ją piaskowała. Inspirowałam się tymi fotkami (niewiem czy możn a tuwklejać nie swoje zdjecia?)




Gosiu obfocę Ci moje z każdej strony, tylko troche je obrobię bo na razie nie prezentuje sie za bardzo.
____________________
ogrodniczek petliczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies