Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zielony ogród prośba o pomoc

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielony ogród prośba o pomoc

Zielony_Ogrod 21:46, 25 cze 2014

Dołączył: 25 cze 2014
Posty: 5
Witam, jak większość z Was od dłuższego już czasu podglądam piękne ogrody innych forumowiczów i marzę o tym, że kiedyś za kilka lat mój ogród choć trochę będzie przypominał wasze. Obecnie od roku mieszkamy w nowym domu, więc teraz przyszedł czas na ogród. Zaczęliśmy wiosną od położenia kostki przed domem i założenia trawnika oraz rabat koło domu. Zupełnie jednak nie wiem co dalej....
oto zdjęcia - rabata przed domem:
trawnik i skarpa która biegnie przez całą długość działki chcemy ją obsadzić zimozielonymi roślinami
____________________
zielony ogród prośba o pomoc
Zielony_Ogrod 21:54, 25 cze 2014

Dołączył: 25 cze 2014
Posty: 5
zbliżenie rabaty - nie jestem z niej zadowolona ale nie mam pomysłu jak ją zmienić


oraz kawałek rabaty pod oknem - róże i lawenda
____________________
zielony ogród prośba o pomoc
grazyna_olsz... 22:18, 25 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 719
Witam serdecznie
Piękne miejsce za miedzą las super.
Widać ze już dużo pracy włożono ładnie wytyczone ścieżki i rabatki a z pomocą bardziej wprawionych ogrodomaniaków ogród będzie piękniał w oczach
Gardenarium 22:29, 25 cze 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wielka ta rabata i nudna taka w całości, Musisz ją podzielić na sektory, różnej wielkości.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
agam 08:29, 26 cze 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Poczytaj wątek Janiny. Ona robi ogród z projektu Danusi. Też ma dużą rabatę przed domem, może nie tak wielką, ale Danusia podzieliła ją na sektory i wygląda fantastycznie. Link tutaj.
Miłego dnia życzę .
____________________
Aga i Ogródek Agam
Zielony_Ogrod 10:58, 26 cze 2014

Dołączył: 25 cze 2014
Posty: 5
Dziękuję bardzo za uwagi... wezmę je sobie do serca. Dziękuję zwłaszcza za link do ogrodu Janiny. Od początku wiedziałam, że rabata jest zbyt duża i nawet planowałam zrobić chodnik przez środek, ale później zrezygnowałam z tego.
____________________
zielony ogród prośba o pomoc
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies