Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lesiaczek- Mój misz masz

Pokaż wątki Pokaż posty

Lesiaczek- Mój misz masz

Lesiaczek 11:13, 03 lip 2014


Dołączył: 16 sty 2014
Posty: 10
Witam, mam na imię Aneta mam 28lat, nie mogę napisać, że amatorsko zajmuję się ogrodnictwem, bo to by było zbyt wiele powiedziane, poprostu kocham kwiatki, roślinki. Ogródka jako takiego nie posiadam, narazie są to skupiska roślin. ale może kiedyś jak się dorobię własnego podwórka to napewno będzie i ogród narazie takie małe marzenie.
Puki co mogę się podzielić z Państwem tym co mi daje tyle szczęścia, a mianowicie moimi roślinkami, są to zdjęcia z różnych okresów czasu, dużo roślin to kwiaty jednoroczne, ale powoli ich miejsce zajmują byliny.
Oglądałam różne ogrody na tym forum, ale chylę czoła w szczególności do ogrodu Pani Weroniki i jej bajkowego ogrodu.
Moje roślinki pozyskuję w różnoraki sposób- od wysiewania nasion, poprzez zakup w centrach handlowych po zakup w szkółkach ogrodniczych.
Rośliny dają mi wytchnienie od codzienności, spokój i harmonię, cieszą, zwłaszcza te które wychodowałam z nasionek albo małych sadzonek.
Jestem pełna podziwu dla osób co tak pięknie umią komponować rośliny, by o każdej porze ogród wyglądał atrakcyjnie.

















































dziękuję za obejrzenie
____________________
Zuzula 11:18, 03 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Witaj.

Na start mam pytanie godne rasowej zieleniny.

Cóż to za żółte cudo na zdjęciu ostatnim?

Wszystko inne równie piękne.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Lesiaczek 18:10, 03 lip 2014


Dołączył: 16 sty 2014
Posty: 10
ZUZULA to żółte to wiesiołek, niestety po deszczach tak brzydko się kładzie.
____________________
Zuzula 07:00, 04 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Taki wielgachny?

Wiotki jest i ciężki od wody, więc się wykłada, ale i tak jest piękny.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
hanawier 09:52, 04 lip 2014


Dołączył: 15 kwi 2014
Posty: 171
Witaj Anetkajaka śliczna ogrodniczka jest w Twoim ogrodziekwiaty cudne pozdrawiam
____________________
Hanna Ogród w otulinie Biebrzy
LIRA 11:11, 04 lip 2014


Dołączył: 04 wrz 2012
Posty: 119
Witaj pięknie i kolorowo. Lubię takie kolorowe ogrody są takie energetyzujące.
Faktycznie Wiesiołek gigant.
Pokazuj więcej fotek tak urokliwego miejsca.

____________________
Ogród z przypadku
Lesiaczek 10:47, 05 lip 2014


Dołączył: 16 sty 2014
Posty: 10
dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, dużo jeszcze brakuje do prawdziwego ogrodu, ale postaram się coś zawsze nowego stworzyć, jak tylko czas pozwoli, bo mam w domu dwie małe perełki, którym poświęcam większość czasu, to moje córcie Lenka i Gosia, moje małe ogrodniczki
____________________
Zuzula 11:03, 07 lip 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Lilie masz cudne, mnie się jako inauguracyjny kwiatek też udały.
W sumie jako dodatek do krzewów dostałam w baaardzo promocyjnej cenie i teraz żałuję, że tylko 10 posadziłam.
Na przyszły rok planuję duuużo duuuużo więcej i już wiem co zrobić, żeby dłuzej ciezyły oko.

Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies