Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co byście zmienili

Pokaż wątki Pokaż posty

Co byście zmienili

malinka12 12:12, 18 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2014
Posty: 2
Potrzebuje waszej pomocy co byscie tu zmieniły albo byśćie dodały albo wyrzuciły
____________________
Gardenarium 20:44, 18 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przede wszystkim wyrzuciłabym kamienie, położone tak po prostu na wierzchu brzydko wyglądają, potem wyrzuciłabym pojedyncze rośliny .
Róże bym zostawiła, ale zrobiłabym jej ładny obelisk lub puściła na siatkę po prostu.

Wyrzuciłabym też oświetlenie solarne, bo ono nie jest ozdobą tej rabaty, a Twój zakątek urządziłabym tak:

poszerzyłaby rabatę, bo niewiele się na niej mieści, zasłoniłabym brzydki widok od sąsiada (żywopłot lub bluszcz na siatkę), zasłoniłabym widok na zardzewiały grill sąsiada, to pierwsza sprawa w urządzeniu ładnej rabaty.

Potem posadziłąbym 3 hortensje bukietowe a przed nimi różowe żurawki i to wszystko na tej rabacie, ewentualnie miskant lub dereń 'Elegantissima". Przed różami 7 szt lawendy Hidcote.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:46, 18 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dodam jeszcze: nie rób wszystkiego po trochu, a skup się aby na dobrze zrobić coś do końca.

Korzystaj z tego

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/376-dobor-odpowiednich-roslin-do-ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
malinka12 21:37, 18 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2014
Posty: 2
Gardenarium myslalam posadzic za siatka tuje bo mam pozwolenie
____________________
Gardenarium 21:45, 18 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Za siatką nic nie da, bo będzie widać siatkę, a o to chodzi aby tło było ładne a nie siatka.

Mam na imię Danusia a nie gardenarium, to tylko mój nick.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies