Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród w lipcu

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród w lipcu

kuba13 12:57, 28 lip 2014

Dołączył: 18 maj 2014
Posty: 30
W tym poście chciałbym oprowadzić was po moim ogrodzie najpierw zaprowadzę was do mojego tunelu foliowego

.

Rosną tam pomidory które sam wychodowałem z nasionek wysiewając w lutym. Są to pomidory czarne które nabiorą czarnej barwy przy dojrzewaniu. Kolejne pomidory to pomidory koktajlowe których nie udało mi sie sfotografować

.

W moim tunelu nie stosowana jest chemia rośliny nawoże gnojówką uzyskiwaną z pokrzyw. Następna roślina którą sam wychodowałem to arbuz.


następną roślinką którą wam pokażę jest cytryna



która dość mnie zaskoczyła bardzo szybkim wzrostem a z tego co wiem cytryna bardzo wolno rośnie. Na koniec chcem wam jeszcze pokazać moją budke lęgową w ktorej zalęgły się wróble

.
Mam nadzieję że udało mi się was zainteresować moiom wypowiedziom. Pozdro dla wszystkich
Gardenarium 13:01, 28 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Coś zrobiłeś z pierwszymi zdjęciami, nie ukazują się, wklej jeszcze raz a ja je przeniosę we właściwe miejsce
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies