Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

Pokaż wątki Pokaż posty

Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa

czeresniowap... 11:55, 21 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
w tym linku jest deszczownica ktora mi sie marzy ) chciałam ja na jesien zrobic , albo wiosna , jestem na etapie szukania firmy, bo tego sama nie dam rady zrobic , nie znam sie na pompach, ale nie moge firmy znalesc ktora sie takimi rzeczami zajmuje i nie zedrze ze mnie jak za zboże . http://zszywka.pl/p/piekna-7557461.html co o niej muslicie ? myslalam zrobic ja z podkładow kolejowych i bardzo cienka blachą obłożyc , no mozna tez by wymurowc. zastanawiam sie tez czy z nie ustawic tak lustra za nia zeby sie wydawało ze sa 2 takie deszczownice
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 12:31, 21 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Jesli chodzi o tytuł watku to chyba powinnam dopisac ze dlatego ,,ogrodniczka bo lubie przesadzac hihi oczywiscie jestem ogrodniczka amatorką . Wciagło mnie od kiedy wlasny kawalek ziemi kupiłam , najpierw budowa domu, a pozniej zaczełam tworzyc moj ogrodeczek jakies 8 lat temu , wczesniej mieszkałam w blokach i nawet kwiatkow na parapecie nie miałam , zero pojecia o roslinach , oczywiscie wszystkiego sie ciagle ucze od podstaw , po drodze mase błedow popełniam , dzis juz chociaz wiem co to hortensja czy bratek , wczesniej ani tego nie wiedzialam po prostu nic. Ale do prawdziwej ogrodniczki to ze 100 lat swietlnych mi brakuje dzis oczywiscie wiele bym zmieniła w moim ogrodeczku , i choc wiele do zyczenia pozostawia to i tak go kocham
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
zawitka 13:32, 21 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Fajnie hortki podsadzone wrzosem Witaj masz rację że ogród to nie kończąca się ----robota
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
pasjonatkaam... 13:23, 22 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Witam,pospacerowałam u Ciebie i zostanę dla mnie wszystko spójne,wypieszczone,bez pstrokacizny,ślicznie))
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
Kasial 15:36, 22 sie 2014


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
czeresniowapomadka napisał(a)
Jesli chodzi o tytuł watku to chyba powinnam dopisac ze dlatego ,,ogrodniczka bo lubie przesadzac hihi oczywiscie jestem ogrodniczka amatorką . Wciagło mnie od kiedy wlasny kawalek ziemi kupiłam , najpierw budowa domu, a pozniej zaczełam tworzyc moj ogrodeczek jakies 8 lat temu , wczesniej mieszkałam w blokach i nawet kwiatkow na parapecie nie miałam , zero pojecia o roslinach , oczywiscie wszystkiego sie ciagle ucze od podstaw , po drodze mase błedow popełniam , dzis juz chociaz wiem co to hortensja czy bratek , wczesniej ani tego nie wiedzialam po prostu nic. Ale do prawdziwej ogrodniczki to ze 100 lat swietlnych mi brakuje dzis oczywiscie wiele bym zmieniła w moim ogrodeczku , i choc wiele do zyczenia pozostawia to i tak go kocham


Aniu mieszkałam i w domu i w bloku, wybrałam dom, ogród i las i to był dobry wybór. Uwierz mi, że ostatnia rzecz jaką się interesowałam to był ogród. A tak na poważnie zaczęłam myśleć o ogrodzie dopiero jakiś czas temu. Dobrze, że n O. trafiłam może będzie ładny
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
czeresniowap... 20:52, 22 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Witam moich gosci jak miło sliczmie dziekuje za dobre słowo i oczywiscie tez Was z przyjemnoscią odwiedze
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 21:09, 22 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Kasial napisał(a)


Aniu mieszkałam i w domu i w bloku, wybrałam dom, ogród i las i to był dobry wybór. Uwierz mi, że ostatnia rzecz jaką się interesowałam to był ogród. A tak na poważnie zaczęłam myśleć o ogrodzie dopiero jakiś czas temu. Dobrze, że n O. trafiłam może będzie ładny
O tak Kasienko na pewno bedzie ładny, co tam ładny piekny bedzie , tylko troche checi i czasu trzeba Bo Ogrodowisko to kopalnia wiedzy, inspiracji i niesamowicie zyczliwych ludzi , jestem pod wrazeniem tego miejsca , tyle sie ty mozna dowiedziec , szkoda tylko ze tak pozno je odkryłam, moze wtedy i moj ogrod był by piekny , no przynajmniej piekniejszy, ale i tak w planach mam troche zmian to jeszcze bedzie okazja i na pewno cos zgapie I powiem Ci Kasiu ze tez bym teraz juz nie wrociła do bloków , oooo nieeeeeee
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
czeresniowap... 22:54, 22 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Takie kwiatki
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
pasjonatkaam... 23:45, 22 sie 2014


Dołączył: 04 cze 2014
Posty: 1184
Boszzz popadam w kompleksy
____________________
ewulkowy ogród pod lasem-początki
czeresniowap... 00:32, 23 sie 2014


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
Oj tam oj tam Ewciu daj sobie troche czasu, u mnie na poczatku to nawet chwasty nie bardzo chciały rosnac. A u Ciebie jak na poczatek to i tak sie duzo dzieje ja od 8 lat tak wsadzam i wsadzam i wsadzam hihi
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies